Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Апрель » 20 » Виставка екоплакату «4-й Блок»

Размещение новостей компаний

Виставка екоплакату «4-й Блок»

Распечатать: Виставка екоплакату «4-й Блок» | Комментировать: Виставка екоплакату «4-й Блок»
20 квітня о 18:00 відбудеться відкриття Х Міжнародного фестивалю екологічного плакату «4-й блок».

Мета проекту – спонукати кожну людину знайти відповідь на питання: що конкретно я можу зробити для своєї планети і для свого міста?

Тема ювілейної трієнале – «Жіночий погляд: Заклик до дії», а основні номінації, відповідно: Дія: Мир, Дія: Любов та Дія: Надія. В основну програму трієнале будуть вбудовані події партнерського проекту Дантеfest.

На виставці будуть представлені понад 800 плакатів, створених дизайнерами та дизайнерками з 36 країн світу. Тут же розміститься і виставка-супутник «Дія: Голос» – спроба зафіксувати «історію міста в плакатах»: цей мініпроект складатиметься з плакатів не дизайнерських, а нашвидкоруч створених учасниками й учасницями мітингів та інших публічних акцій останніх років.

Вперше в історії трієнале міжнародне журі складатиметься виключно з жінок
- Елiс Твемлоу (Велика Британія),
- Парiса Ташакорi (Іран/США),
- Паола Трокслер (Швейцарія),
- Майа Вольна (Польща),
-Тетяна Борзунова (Україна).

Організатори переконані: жіночий погляд – активний. Він завжди закликає до дії. Жартують, що хотіли назвати номінації «Закрути кран!», «Прибери сміття!» та «Нагодуй кота!».

В рамках фестивалю також пройдуть дизайнерські виставкові проекти, хакатон, присвячений екологічній і соціальній взаємодії з містом, дитяче містечко, лекції та воркшопи від світових зірок дизайну, концерти і театральні перформанси.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Виставка екоплакату «4-й Блок»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 228 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz