Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2018 » Май » 14 » ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Размещение новостей компаний

ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!

Распечатать: ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ! | Комментировать: ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!
З 12 по 14 вересня 2018 р. у Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародна виставка подарунків та товарів для дому ProMaisonShow. На виставці буде представлений широкий асортиментний ряд подарункової продукції, бізнес-сувенірів, біжутерії та модних аксесуарів, декору та предметів інтер'єру, домашнього текстилю, посуду, кухонних аксесуарів та товарів господарсько-побутового призначення як вітчизняних так і зарубіжних виробників.

Тематичні розділи:


WORLD OF GIFTS Trade Show (подарунки та сувеніри; бізнес-подарунки; електронні подарунки; м'яка іграшка; біжутерія та модні аксесуари; подарункова упаковка; арома-подарунки; товари для хобі та творчості; Handmade)

DÉCOR Trade Show (предмети декору та інтер'єру; дизайнерські меблі; декоративне освітлення; флористика)

TABLEWARE Trade Show ( кухонний посуд та аксесуари; сервірувальний посуд; столові прилади; дитячий посуд; одноразовий посуд; посуд для HoReCa);

HOUSEHOLD Trade Show (Товари господарсько-побутового призначення; предмети та інвентар для прибирання приміщень; побутова хімія та професійні миючі засоби; аксесуари та супутні товари).

Виставку супроводжуватиме насичена ділова та конкурсна програма.

Зокрема, в рамках виставки пройдуть:
- конкурс декораторів «Вернісаж святкових сервіровок»;
- конкурс флористів «Осінній натюрморт».

Щоденно на центральному подіумі будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних і зарубіжних експертів галузі, дизайнерів, декораторів та флористів.

Одночасно, в ці дати, будуть проходити спеціалізована виставка садово-паркового благоустрою Outdoor Trade Show і міжнародна виставка новорічної продукції CHRISTMAS Trade Show.

Участь у виставці ProMaisonShow - це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу. Впевнені, що отримана Вами інформація і контакти, послужать потужним імпульсом у розвитку Вашого бізнесу, а запропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура зроблять захід центром активних комунікацій серед професіоналів ринку подарунків та товарів для дому.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1А, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Організатор: Виставкова компанія «Парус Експо Медіа» - провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України в сегменті подарунків і товарів для дому.

З питань участі звертайтесь: ТОВ «Парус Експо Медіа» Тел.:(044)484-68-91,
e-mail: expo@pem.com.ua , www.pem.com.ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ PROMAISONSHOW - ЦЕ ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 140 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz