Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Март » 12 » Вивчайте географію кави разом із платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу

Размещение новостей компаний

Вивчайте географію кави разом із платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу

Распечатать: Вивчайте географію кави разом із платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу | Комментировать: Вивчайте географію кави разом із платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу
КРИСТАЛБАНК запрошує держателів карток Mastercard World Elite та Platinum, емітованих банком, на майстер-клас із приготування кави від Вадима Грановського.

Для участі в акції реєструйтеся на bilshe.mastercard.ua, розраховуйтеся преміальними картками Mastercard, обмінюйте накопичені бали на пропозицію в каталозі та отримайте шанс відвідати майстер-клас із приготування кави.

Приєднайтеся до унікальної події, де ви зможете не тільки дізнатися про тонкощі приготування улюбленого напою, а й ознайомитися з його різновидами та особливостями культури кавоваріння в різних країнах.

Акція діє з 6 березня до 1 квітня 2019 року та актуальна для міста Києва.

Деталі на сайті www.bilshe.mastercard.ua
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 81 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz