Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Ноябрь » 13 » Власники електрокарів тепер можуть заправлятися на «Параллелі»

Размещение новостей компаний

Власники електрокарів тепер можуть заправлятися на «Параллелі»

Распечатать: Власники електрокарів тепер можуть заправлятися на «Параллелі» | Комментировать: Власники електрокарів тепер можуть заправлятися на «Параллелі»
На АЗК компанії «Параллель» встановлені перші шість електрозарядних станції типу Т2. Електрозаправки розташовані у Костянтинівці, Краматорську, Покровське та Слов'янську Донецької області.

Електрозарядние станції (ЕЗС) змінного струму мають кілька портів, тому одночасно на кожній з них можуть заряджатися два-три електрокара різної модифікації (автомобілі європейського та американського ринку). Потужність електроустановок становить 30 кВт. Залежно від типу електромобіля і ємності його акумулятора час повної зарядки може досягати від 2 годин і більше.

Установка ЕЗС – це спільний проект «Параллелі» та мережі електрозаправок «ТОКА». Кожна з шести станцій виготовлена за індивідуальним планом з урахуванням параметрів конкретної АЗК - розташування, обладнання, потужності електроліній. Перед введенням до експлуатації протягом двох тижнів станції проходили тестування як на стенді виробника, так і на автозаправних комплексах «Параллелі» (на автомобілях BMW Rex i3, Nissan leaf (USA), Nissan leaf (Europa).

«Розвиток ринку електротранспорту в Україні дозволяє і нам розширювати діапазон послуг для своїх клієнтів. Сьогодні найбільшу кількість електрозарядних станцій спостерігається в столиці та великих містах України, однак у регіонах ситуація з зарядкою для електрокарів не так активна. Але ми завжди йдемо назустріч клієнтам, прагнемо надати їм максимальний спектр послуг. Тому нами був реалізований проект по установці електрозарядок. Відкрили список міста нашого базового регіону - Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка та Покровськ. Причому, в останніх двох населених пунктах ЕЗС розташовані тільки на нашіх АЗК. Надалі плануємо встановити ще кілька станцій, але протягом півроку ми поки будемо спостерігати за популярністю послуги», - прокоментував подію Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

Щоб зарядити свої електрокари, автомобілістам необхідно авторизуватися через мобільний додаток TOKA Network. Інформація про електрозарядні станції вже розміщена на картах електрозаправок України.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Власники електрокарів тепер можуть заправлятися на «Параллелі»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 95 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz