Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Декабрь » 29 » Вперше в Україні поповнення пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія» за рахунок бонусів Mastercard Rewards

Размещение новостей компаний

Вперше в Україні поповнення пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія» за рахунок бонусів Mastercard Rewards

Распечатать: Вперше в Україні поповнення пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія» за рахунок бонусів Mastercard Rewards | Комментировать: Вперше в Україні поповнення пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія» за рахунок бонусів Mastercard Rewards
АТ «ОТП Банк» та міжнародна платіжна система Mastercard вперше в Україні впровадили унікальну можливість для власників карток Mastercard® від ОТП Банку перевести свої бали, накопичені у бонусній програмі Mastercard® Rewards, у заощадження в недержавному пенсійному фонді «ОТП Пенсія».

Наразі «Каталог винагород» включає два варіанти поповнення – на 200 та 500 гривень. Єдина умова – наявність індивідуального пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія», який можна відкрити у будь-якому відділенні ОТП Банку.

«Ми пишаємося, що стали першими в Україні, хто впровадив внески у пенсійний фонд за рахунок бонусів від використання платіжних карток. Відтепер, здійснюючі щоденні покупки, клієнти ОТП Банку отримують можливість заощаджувати на недержавну пенсію. А ми, у свою чергу, використовуємо свій багаторічний досвід і професіоналізм для надійного зростання цих пенсійних коштів», – відзначила Наталя Меженська, голова Ради фонду «ОТП Пенсія».

Діяльність недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» передбачає залучення пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестування цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійснення пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку. Портфель фонду складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку – банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 214 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz