Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Февраль » 28 » Всі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн з додатком «Київстар Футбол»

Размещение новостей компаний

Всі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн з додатком «Київстар Футбол»

Распечатать: Всі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн з додатком «Київстар Футбол» | Комментировать: Всі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн з додатком «Київстар Футбол»
Лідер телеком-ринку запускає для своїх абонентів новий додаток – «Київстар Футбол» з безлімітним доступом до каналів «Футбол 1» та «Футбол 2». Завантажити додаток на смартфон можна у Play Market та App Store.

«З появою в Україні 4G дивитися відео та слухати музику у високій якості та у будь-який час стане дуже просто. І, щоб дати нашим абонентам доступ до якісного ліцензійного контенту та ще й без тарифікації мобільного інтернету – ми створюємо нові сервіси, такі як «Київстар Футбол» – розповів Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.
Споживання стрімінгу зростає досить швидко. Якщо у 2016-му році частка стрімінгу становила 33% від усього дата-трафіку у мережі Київстар, то у 2017-му - це вже 41%.

У новому додатку абоненти Київстар можуть дивитися футбольні матчі у прямому ефірі на каналах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також читати новини та цікаву інформацію про футбольні клуби, матчі українського чемпіонату, національні чемпіонати інших країн і багато іншого.

«Для нас базовими принципами є якість контенту, який ми пропонуємо нашому телеглядачу та його доступність. Зараз всі футбольні вболівальники з нетерпінням чекають матчі українських клубів у єврокубках, а також вирішальні поєдинки у кращих європейських чемпіонатах. Квінтесенцією всього футбольного сезону стане фінал Ліги чемпіонів у Києві. Весь цей контент буде доступний, у тому числі, і в новому зручному додатку» – прокоментував Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2».

Абоненти з тарифами «Максимальний Безлім», «Безлім Extra», «Безлім Silver», «Безлім Gold», «Безлім Platinum» та «Київстар все разом. Екстра» – можуть користуватися перевагами додатку безкоштовно у пакеті «Легкий». Абоненти з іншими тарифними планами можуть підключити пакет «Преміум» і дивитися футбол без тарифікації мобільного інтернету одразу на 5 пристроях. Вартість пакету для абонентів передплаченого зв'язку – 15 гривень за 7 днів; для абонентів контрактної форми обслуговування – 49 гривень на місяць.

Додаток «Київстар Футбол» було створено спільно з компанією Digital Screens.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 171 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz