Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Семинары » 2018 » Июнь » 13 » Webinar Invite: AMD Datacenter SVP, Форрест Норрод - річниця Epyc

Размещение новостей компаний

Webinar Invite: AMD Datacenter SVP, Форрест Норрод - річниця Epyc

Распечатать: Webinar Invite: AMD Datacenter SVP, Форрест Норрод - річниця Epyc | Комментировать: Webinar Invite: AMD Datacenter SVP, Форрест Норрод - річниця Epyc
У четвер, 14 червня, о 13:00 за часом PDT / о 23:00 за київським часом, старший віце-президент AMD і генеральний менеджер підрозділу рішень для центрів обробки даних та вбудованих систем Форрест Норрод проведе вебінар на честь першої річниці виходу процесорів AMD EPYC на ринок. І хоча на горизонті не передбачається ніяких анонсів, Форрест закцентує увагу на найважливіших моментах минулого року, озвучить нові ідеї бізнесу, а також коротко поговорить про майбутнє. Після презентації запланована сесія питань і відповідей.

Компанія AMD створила революційну лінійку продуктів з сімейством AMD EPYC, які були прийняті клієнтами світового рівня. Тепер у компанії є 14 партнерів по виробництву серверних систем і більше 50 серверних платформ, які готуються до випуску.

Реєстрація на захід доступна на ir.amd.com. Якщо ви не зможете прийняти участьу вебінарі, запис вебінару буде доступний приблизно через годину після завершення прямої трансляції та буде зберігатися на порталі протягом 30 днів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 214 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz