Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Июнь » 2 » Worldcore: Як зміниться карта кріптовалютного світу через 5 років?

Размещение новостей компаний

Worldcore: Як зміниться карта кріптовалютного світу через 5 років?

Распечатать: Worldcore: Як зміниться карта кріптовалютного світу через 5 років? | Комментировать: Worldcore: Як зміниться карта кріптовалютного світу через 5 років?
Кожна людина, що бачив, як менше ніж за декаду стартує і злітає кріптовалютний ринок з того чи іншого токені, хоче припустити, що ж буде з ним через кілька років. Чи продовжиться космічний зліт ICO-проектів, чи буде рости капіталізація криптовалюта тими ж темпами, чи замінять вони в найближчі роки хоча б частину розрахунків, що ведуться зараз фіатнимі грошима. Або ж все обернеться міхуром на ринку, банкрутством 99,9% ICO і підтримкою вивітрілої екосистем небагатьма Майнер-ентузіастами? Які країни вийдуть на передову кріптовалютного ринку, розповіли аналітики компанії Worldcore.

Майбутнє багато в чому залежить від підтримки світовою спільнотою блокчейн-індустрії в цілому, використання нових технологій для підйому якості життя і відносини урядів до конкуренції блокчейн-продуктів з традиційними фінансовими послугами та інструментами.

Аналітики компанії Worldcore, компанії-інтегратора на ринку європейських кріптофінансових послуг, що створюють свою трейдингову платформу, поділилися своїм баченням карти найвпливовіших країн у сфері криптовалюта сьогодні і в перспективі на найближчі 3-5 років.

«Якщо оцінювати поточний стан кріптовалютного ринку і компаній, які вийшли на ICO, в тому числі, і нашу компанію з токеном WRC, - говорить CEO Worldcore Олексій Насонов, - то існує досить багато інформації від світових фінансових агентств зі статистикою кількості організованих первинних розміщень і залученого в них капіталу, наприклад від TokenData або icobench.com.

У них яскраво видно, що лідери в традиційній фінансовій сфері залишаються лідерами і в блокчейн-індустрії. Випадають з цього переліку Росія і Сербія, але в Сербії досить сильне блокчейн-спільнота, а Росія скористалася відсутністю до 2018 року регуляції ICO і криптовалюта, а також наявністю досить сильних програмістів команд-розробників».

Виходячи із загальної ідеології розвитку ринку IT-технологій, швидкості розвитку ринку криптовалюта і регуляції глобального фінансового ринку, можна припустити загальні тенденції в блокчейн індустрії, які будуть відбуватися протягом найближчих років. Наступні два-три роки ми будемо спостерігати чіткий розподіл країн на ті, в яких будуть створюватися блокчейн-екосистеми (країни з максимально ліберальним законодавством до криптовалюта і ICO), країни, в яких вони будуть використовуватися (країни з найбільшими фінансовими ринками) і інші країни, які будуть дозволяти своїм громадянам користуватися певною частиною блокчейн-продуктів під наглядом регуляторів ринку.

«Візьміть широко відомий індекс фінансових свобод, опублікований Heritage Foundation, і порівняйте його з трендами в доданні кріптовалютному ринку легального статусу в різних країнах. - пропонує Олексій Насонов - Ми опублікували дослідження регуляції кріптовалютного обороту в різних країнах, і заборонна законодавча ініціатива з великою негативною кореляцією відповідає цим індексом: чим менше фінансово вільна країна, тим суворіші регулятивні норми матиме її кріптовалютное законодавство».

Видимі виключення з цього правила - це країни з авторитарними урядами (наприклад, Білорусь та Вененесуела), в яких доступ населення до нових, сучасних, фінансових активів, допоможе деяким чином стабілізувати деградуючих політичний режим.

«У розглянутій перспективі перевага, пов'язане з розробкою і впровадженням нових продуктів, матимуть саме країни з ліберальним законодавством», - впевнений CEO Worldcore. На його думку, через кілька років в числі безумовних лідерів по ICO виявляться країни з податковими регулюванням в кріптовалютной області. Зараз можна вже сказати, що в географії СНД таким лідером виявиться Білорусь через податкових канікул до 2023 року для проектів кріптосфери. Для Євросоюзу таким лідером залишиться Швейцарія, обнулити податкові ставки для ICO теж до 2023 року. Однак, малі європейські країни, такі, як Мальта, Гібралтар, Ліхтенштейн, Монако, країни Балтії, цілком можуть почати наступати на п'яти грандам європейського фінансового бізнесу. Для Азії ми не прогнозуємо будь-яких кардинальних змін в структурі великих гравців: Китай до моменту створення національного оператора кріпторинка НЕ буде послаблювати регулювання, Японія залишиться однією з небагатьох країн з визнанням криптовалюта повноцінним засобом платежу, Південна Корея боротиметься із власним громадянським суспільством за контроль кріптосфери.

У середньостроковій перспективі п'яти років у світовій кріптовалютной індустрії - відбудеться створення блокчейн-форпостів (злиття країн-користувачів і країн-виробників блокчейн-продуктів), в яких буде накопичуватися додана вартість, що генерується блокчейн-екосистемами. «З'явиться декілька десятків видів блокчейна і тисяч продуктів на них для кожного з сегментів світової економіки: від фінансового сектора до агропромислового комплексу. Податкове законодавство для кріптосфери вирівняється і стане порівнянним з оподаткуванням доходів від фінансової діяльності. Країни-лідери за обсягами фінансового ринку стануть лідерами і у впровадженні нових технологій », - резюмує Олексій Насонов з Worldcore.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Worldcore: Як зміниться карта кріптовалютного світу через 5 років?
Увеличить: Worldcore: Як зміниться карта кріптовалютного світу через 5 років?
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 214 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz