Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2017 » Март » 20 » XIII Київська мiжнародна книжкова виставка 20-23 квiтня - Український Дiм

Размещение новостей компаний

XIII Київська мiжнародна книжкова виставка 20-23 квiтня - Український Дiм

Распечатать: XIII Київська мiжнародна книжкова виставка 20-23 квiтня - Український Дiм | Комментировать: XIII Київська мiжнародна книжкова виставка 20-23 квiтня - Український Дiм
20-23 квітня 2017 року в Українському Домі за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2 відбудеться XIІI Київська міжнародна книжкова виставка.

На виставці буде широко представлено художню, дитячу, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу, духовну літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу на будь-які смаки та уподобання.

Відвідувачів виставки гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

Не пропустіть яскраве свято книги!

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державне підприємство «Український Дім».

Інформаційне висвітлення забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 609 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz