Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Май » 21 » XPG SPECTRIX D60G досяг рекордного показника розгону до 5634 MT/s

Размещение новостей компаний

XPG SPECTRIX D60G досяг рекордного показника розгону до 5634 MT/s

Распечатать: XPG SPECTRIX D60G досяг рекордного показника розгону до 5634 MT/s | Комментировать: XPG SPECTRIX D60G досяг рекордного показника розгону до 5634 MT/s
Новий рекорд досягнутий за допомогою чіпсета Intel® Core ™ i9 і материнської плати MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC в конфігурації з LN2-охолодженням

ADATA® Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, сьогодні оголошує про те, що лабораторія розгону XPG (XOCL) розігнала модуль пам'яті SPECTRIX D60G RGB DDR4 до частоти 5634 МТ/с, чим було встановлено новий рекорд. Попередній був зафіксований на рівні 5608 MT/с. Цей рекорд був досягнутий за допомогою чіпсета Intel Core i9 і материнської плати MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC в конфігурації з LN2-охолодженням. Результати були сертифіковані і опубліковані на HWBOT.

Більше RGB на мм2
RGB-система D60G випромінює більше світла (на одиницю площі поверхні), ніж модуль пам'яті будь-якого іншого конкурента. Це досягнуто завдяки тому, що система підсвічування покриває понад 60% поверхні модуля. Гіпнотизуючі переливи в комбінації з кольоровими ефектами допоможуть власникам SPECTRIX D60G виділитися серед однодумців моддерів! Унікальний авангардний вигляд D60G гідний окремої уваги: в дизайні модуля простежується фірмовий стиль XPG з X-подібним підсвічуванням і високим корпусом кришталевоподібної форми.

Програмоване RGB-підсвічування
Користувачі можуть персоналізувати вигляд свого комп’ютера завдяки програмованим світловим ефектам! Вони можуть задавати світові візерунки, частоту пульсації, яскравість світла та інші параметри. Ці налаштування максимально спрощено, завдяки використанню додатку XPG RGB Sync. Система підсвічування SPECTRIX D60G також сумісна з програмним забезпеченням основних виробників системних плат.

Стабільні, витривалі та надійні
Модулі D60G побудовані з високоякісних чіпів та оснащені металевими радіаторами для забезпечення відмінної захищеності, надійності, стабільності та ефективного збільшення довговічності модуля пам’яті. Більше того, підтримка Intel® Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 робить розгін максимально простим та покращує стабільність системи. Замість того, щоб налаштовувати параметри через BIOS поодинці, користувачі можуть робити це напряму з їх операційної системи.
_______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: XPG SPECTRIX D60G досяг рекордного показника розгону до 5634 MT/s
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 72 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz