Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2019 » Сентябрь » 8 » XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум

Размещение новостей компаний

XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум

Распечатать: XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум | Комментировать: XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум
23-25 жовтня 2019 року у Львові відбудеться XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та
XVII Міжнародний стоматологічний форум

Виставка «Дентал-УКРАЇНА» – це захід міжнародного рівня, який об’єднує вчених, фахівців в галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту задля обміну досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.

Протягом трьох днів буде продемонстровано новітні технології, матеріали, обладнання та інструментарій, витратні матеріали та лікувальні препарати, сучасні методики лікування в галузі стоматології.

У рамках XVІI міжнародного стоматологічного форуму відбудеться серія спеціалізованих науково-практичних конференцій, лекцій, майстер-класів, практичних демонстрацій новітніх технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних фахівців та фірм-виробників.

Деталі: http://www.dental-ukraine.info/
Facebook: https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 51 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz