Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Март » 23 » XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»

Размещение новостей компаний

XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»

Распечатать: XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД» | Комментировать: XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»
17- 19 квітня 2018 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»

Львівський медичний форум – найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників медичного обладнання, інструменту медичного призначення та фармацевтичних препаратів усієї України та представництв з-за кордону.

Форум виступає платформою для демонстрації новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів в медицині та сучасних методів лікування, обміну досвідом між фахівцями. Протягом багатьох років виставка «ГалМЕД» залишається ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, новітніх методик лікування та передових технологій на теренах Західної України.

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій новітніх технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

Наукова програма Форуму:
17 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасна онкологія в еру скринінгових програм»
17 квітня 2018 р. – Конференція «Що необхідно знати головному лікарю в умовах реформи»
17 квітня 2018 р. – Засідання товариства урологів Львівської області «Актуальні питання урології в розрізі медичної реформи»
17 квітня 2018 р. – Практичний тренінг «Реабілітація при неврологічних захворюваннях»
18 квітня 2018 р. – Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації»
18 квітня 2018 р. – Семінар «Дитяча алергологія і пульмонологія в клінічних випадках»
18 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Шляхи реформування лабораторної медицини»
19 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Актуальні питання неврології. Сучасні алгоритми діагностики та лікування»
19 квітня 2018 р. – Практичний майстер-клас по новітнім технологіям в галузі реабілітації
19 квітня 2018 р. – Практичний тренінг «Реабілітація при ураженнях опорно-рухового апарату»

Науково-практичні конференції внесені в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводитимуться у 2018 р.

У рамках виставки діятиме спеціалізована експозиція «Реабілітація» (буде представлено реабілітаційне обладнання та засоби реабілітації, а також новинки галузі) та «Медичний туризм» (унікальні методи діагностики, реабілітації та лікування).

На території виставки буде працювати постійно-діючий діагностичний центр. В рамках роботи центру та соціального проекту «Обстеж свою родинку» учасники та відвідувачі Форуму зможуть пройти обстеження та перевірити своє здоров`я.

Урочисте відкриття виставки – 17 квітня 2018 року о 10:00 год.

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись на: http://www.galexpo.com.ua/galmed/.

Організатор Форуму – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Тел.: (032) 2971369, (067) 6711436
Факс: (032) 2971756
e-mail: nml@galexpo.lviv.ua
Facebook: https://www.facebook.com/Lviv.Medical.Forum/
www.galexpo.com.ua/galmed/


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 247 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz