Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2019 » Май » 28 » З харківського аеропорту відновилися перельоти в Барселону від Skyup Airlines

Размещение новостей компаний

З харківського аеропорту відновилися перельоти в Барселону від Skyup Airlines

Распечатать: З харківського аеропорту відновилися перельоти в Барселону від Skyup Airlines | Комментировать: З харківського аеропорту відновилися перельоти в Барселону від Skyup Airlines
В суботу 25 травня з Міжнародного аеропорту «Харків» почалося виконання регулярних рейсів за маршрутом Харків-Барселона від української лоукост-компанії SkyUp Airlines. Пасажирів перед посадкою урочисто зустріли в аеропорту, рейс вилетів з повним завантаженням.

Рейси до Барселони з Харкова будуть вперше здійснюватися на регулярній основі - двічі в тиждень, по середах і суботах. Вартість квитків в одну сторону - від 2 909 гривень, вони доступні на сайті skyup.aero, а також в авіакасах аеропорту за номером 0 800 303 803.

Авіакомпанія SkyUp Airlines була відкрита в червні 2017 року, почала здійснювати польоти в травні 2018 року. Поряд з рейсами в Барселону, в найближчі місяці з Міжнародного аеропорту «Харків» авіакомпанія запустить регулярні рейси відразу за п'ятьма напрямками: 2 червня - в Одесу і Ріміні (Італія), 4 червня - в Кутаїсі (Грузія), 6 червня - в Ларнаку (Кіпр), а 11 червня - в Париж (Франція).

Квитки на всі напрямки вже в продажу.

Крім того, в літній період SkyUp Airlines також буде виконувати чартерні рейси з Харкова в Шарм-Ель-Шейх (Єгипет), Тіват (Чорногорія), Монастір (Туніс) і Анталію (Туреччина).

Довідкова інформація
Міжнародний аеропорт «Харків» - один з ключових інфраструктурних об'єктів Харкова. Інвестиції в його реконструкцію було надано групою компаній DCH Олександра Ярославського в рамках підготовки ключових інфраструктурних об'єктів «першої столиці» до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012). Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали понад 107 млн ​​доларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому. Серед авіакомпаній, що здійснюють регулярні міжнародні авіарейси з Харкова, лідери міжнародних пасажирських авіаперевезень - Wizz Air, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, LOT Polish Airlines, SkyUp Airlines, МАУ і багато інших.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: З харківського аеропорту відновилися перельоти в Барселону від Skyup Airlines
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 108 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz