Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2017 » Сентябрь » 24 » З початку року Ботієвську вітроелектростанцію відвідала тисяча туристів

Размещение новостей компаний

З початку року Ботієвську вітроелектростанцію відвідала тисяча туристів

Распечатать: З початку року Ботієвську вітроелектростанцію відвідала тисяча туристів | Комментировать: З початку року Ботієвську вітроелектростанцію відвідала тисяча туристів
За весняно-літній туристичний сезон енергетики Ботієвської вітроелектростанції (ВЕС) провели екскурсії для тисячі відвідувачів. Це на 40% більше кількості екскурсантів за аналогічний період 2016 року. Всього з початку року на станції провели 35 турів для бажаючих ознайомитися з роботою вітроенергетичного підприємства.

У компанії Вінд Пауер, до складу якої входить вітроелектростанція, вже другий рік діє програма «Промисловий туризм». Вона передбачає проведення безкоштовних екскурсій для туристів, які цікавляться «зеленою» енергетикою. Екскурсії проходять щотижня по п'ятницях о 10:00. Тур триває близько півтори години і включає в себе огляд диспетчерського центру управління станцією, виїзд до турбін, відвідування майданчика білля вежі вітрогенератора. Записатися на екскурсію можна на сайті Ботіевської ВЕС.

Традиційно, найчисленніша категорія туристів - це відпочиваючі на узбережжі Азовського моря в селах Строганівка і Приморський Посад неподалік від вітроелектростанції. Тому пік туристичного сезону на Ботієвській ВЕС припадає на літні місяці. Крім екскурсій щомісяця вітроенергетики проводять інформаційно-освітні тури для школярів і студентів.

«Для нас проведення екскурсій – це внесок в підвищення туристичної привабливості регіону та частина наших соціальних програм, – відзначає начальник станції Геннадій Жуков. – Ми намагаємося зробити їх цікавими і пізнавальними для всіх. Цього року навіть експериментували з організацією тематичних заходів для наших туристів. У День вітру в червні разом зі школярами з Херсонщини запускали в небо повітряних зміїв, а до Дня незалежності організували святковий флешмоб, в якому взяли участь 80 відвідувачів».

За півтора року дії програми «Промисловий туризм» Ботієвську ВЕС відвідали понад дві тисячі екскурсантів з різних регіонів України та восьми іноземних країн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: З початку року Ботієвську вітроелектростанцію відвідала тисяча туристів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 414 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz