Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медиарынок, pr и реклама » 2016 » Июнь » 30 » З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light»

Размещение новостей компаний

З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light»

Распечатать: З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light» | Комментировать: З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light»
Формат: 192*255, ч/б, 80 с. В печатній та електронній версії.
Це видання сучасного кадровика та HR-спеціаліста.
Прикладна кадрова інформація З КЛЮЧАМИ до вирішення робочих питань.

Назву нашого видання обрано невипадково: більшість із Вас знають, як важко сприймати перенасичені академічними термінами матеріали з кадрового діловодства. На Ваше прохання наші автори подаватимуть потрібну для Вас інформацію у схемах, діаграмах, тезах; окремо виділятимуть актуальні теми у вигляді запитань, а наприкінці статей робитимуть висновки. Середину журналу оформлено як «відривну» рубрику, вона містить роз’яснення щодо актуальних питань ТЗ. З номера в номер Ви збиратимете «теку кадровика», яка допоможе швидко вирішувати нагальні питання. Поза всяким сумнівом, Ви матимете перед собою чіткі й однозначні правила для кадрової роботи. Знаємо, наскільки важливою для Вас є економія часу, тому разом із вами ми спростимо виклад інформації.
Ви запитаєте: «Хто наші автори? Чому саме вони?» Все дуже просто. По-перше, виокремлюємо всіх тих, хто зацікавився цими темами звернувшись до редакції. По-друге, зв’язавшись із Вами редакція отримає від Вас думку щодо якості та досвіду роботи майбутніх авторів журналу. По-третє, ретельно розглядаючи кожного з потенційних авторів, ми зупиняємося на практиках, які висловлюють свої думки. По-четверте, є редакційна колегія журналу, яка працює з отриманими від авторів матеріалами та робить свої висновки. По-п’яте, після таких дій автори затверджуються, їх напрацювання перетворюються в те, що Ви наразі триматимете в руках.
Але на цьому ми не зупинимося й з Вашою допомогою будемо розвіватися й надалі!

Щомісяця від «КАДРОВИК Light»:

• кадрова справа за законом, але в інтересах роботодавця, без помилок
• вирішення спірних моментів, на які закон не завжди дає чітку відповідь
• найскладніші питання кадрової практики з прикладами, різними точками зору, порадами
і попередженнями
• досвід кадровиків усіх галузей
• серія публікацій з найповнішою базою покрокових процедур

ВПЕРШЕ! Лише в «КАДРОВИК Light»:

1) Законодавство та поради по його впровадженню;
- модель практичних статей «проблема –вирішення – наслідки – коментар»;
- спеціальні практичні заняття, тематику яких формують самі передплатники;
- альтернативні рішення складних робочих ситуацій, попереджуючи про ризики;
- ексклюзивна рубрика «Айкідо для кадровика» (з липня 2016 року);
- новий практичний формат «бліц-семінар» щомісяця;
- новий сервіс «заочне навчання для кадровиків-новачків» (з липня 20016 року);
- зручні позначення та наскрізні коментарі головного редактора;
- ексклюзивний внутрішній щомісячний тематичний блок «Шпаргалка», які щомісяця виймаються в окрему папку як матеріал, що знадобиться в щоденній роботі (схеми, зразки, таблиці);
1) постійно оновлюваний склад авторів ─ тільки нові публікації від професіоналів, що самі успішно працюють за опублікованими алгоритмами і процедурами; статті не передруковуються з інших джерел; матеріали готуються на замовлення передплатників, а отже – питання завжди актуальні
2) постійна підтримка досвідченого юриста (тепер без додаткових витрат на юридичні консультації)

Ознайомтеся з новим журналом "Кадровик light" БЕЗКОШТОВНО!
Щоб отримати Презентаційний номер журналу, зробить запит на podpiska5@p-a.com.ua в полі «тема».

Отримавши журнал, Ви з чимось не згодні чи маєте запитання? Редакція чекає на них! Наші експерти готові розглядати конструктивну критику та пропозиції від Вас.

Розпочалася Акційна передплата на 2017 рік!

Анаит Козеренко
Тел./ф. 044 583-04-22 (вн. 541)
м/т. (066) 133-56-81
E-mail: podpiska5@p-a.com.ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light»
Увеличить: З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light» Увеличить: З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light» Увеличить: З січня 2016 року Видавничий Дім «Пресс Альянс» почав щомісячне видавництво нового практичного журналу «КАДРОВИК Light»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 577 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz