Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2019 » Июль » 9 » За 6 місяців 2019 року МАУ перевезла майже 4 мільйони пасажирів

Размещение новостей компаний

За 6 місяців 2019 року МАУ перевезла майже 4 мільйони пасажирів

Распечатать: За 6 місяців 2019 року МАУ перевезла майже 4 мільйони пасажирів | Комментировать: За 6 місяців 2019 року МАУ перевезла майже 4 мільйони пасажирів
За січень – червень 2019 року пасажиропотік на рейсах авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» збільшився майже на 8% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року і сягнув позначки в 3 мільйони 840 тисяч пасажирів. Частка трансферних пасажирів на регулярних рейсах МАУ склала 49,3%.

Протягом зазначеного періоду авіакомпанія МАУ виконала 30 тисяч рейсів, що на 0,2% менше, ніж у 2018 році. У той же час коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел зріс і досяг 79% у порівнянні з 77% у минулому році.

Показник пунктуальності відправлення рейсів МАУ за перші 6 місяців 2019 року склав 83% у порівнянні з 77% в 2018 році.

За звітний період обсяги перевезень вантажів і пошти рейсами МАУ досягли 11 тисяч тон, що на 6% перевищує аналогічні показники минулого року.

З початку року авіакомпанія МАУ відкрила два нові міжнародні регулярні рейси: з Києва до Ізміра та з Херсона до Бургаса, ще більше розширивши географію польотів, а також поповнила свій флот двома середньомагістральними вузькофюзеляжними літаками Embraer-195.
_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 72 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz