Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Октябрь » 14 » За 9 місяців 2018 року МАУ перевезла понад 6 мільйонів пасажирів

Размещение новостей компаний

За 9 місяців 2018 року МАУ перевезла понад 6 мільйонів пасажирів

Распечатать: За 9 місяців 2018 року МАУ перевезла понад 6 мільйонів пасажирів | Комментировать: За 9 місяців 2018 року МАУ перевезла понад 6 мільйонів пасажирів
Пасажиропотік на рейсах авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» в січні-вересні 2018 року збільшився майже на 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року і перевищив 6 мільйонів чоловік. Частка трансферних пасажирів на регулярних рейсах МАУ склала 54%.

Протягом зазначеного періоду авіакомпанія МАУ виконала 46 708 рейсів, що на 7,5% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. У той же час коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел також збільшився на 0,6% і становить 81,5%. Обсяги перевезення вантажів і пошти досягли 17 646 тон, що на 17,4% перевищує аналогічні показники минулого року.

За звітний період МАУ розширила географію своїх польотів і відкрила чотири нових міжнародних напрямки: з Києва до Копенгагена, Каїр, Торонто і Делі.

З початку 2018 року МАУ в рамках програми розширення і оновлення флоту МАУ отримала сім літаків. Серед них - три повітряних судна нового для України типу Boeing 777-200ER і чотири сучасних лайнера Boeing 737-800, три з яких прибули безпосередньо з заводу концерну Boeing в Сіетлі.

«Як флагманський перевізник України МАУ продовжує послідовно розвивати і розгалужувати мережу своїх маршрутів. Столиця України, Київ, і його головний аеропорт «Бориспіль» мають геополітичну перевагу для організації транзиту, - зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. - Прямі пасажирські потоки гармонійно доповнюються транзитними. Це дозволяє нам не лише розвивати обсяги діяльності власне МАУ, а й підтримувати і збільшувати обсяги діяльності суміжних підприємств авіаційної галузі України».

____________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 109 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz