Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Декабрь » 28 » ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ НАДХОДЖЕННЯ ДО БАНКІВ, ЩО ЛІКВІДУЮТЬСЯ, ПЕРЕВИЩИЛИ 8 МЛРД ГРН

Размещение новостей компаний

ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ НАДХОДЖЕННЯ ДО БАНКІВ, ЩО ЛІКВІДУЮТЬСЯ, ПЕРЕВИЩИЛИ 8 МЛРД ГРН

Распечатать: ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ НАДХОДЖЕННЯ ДО БАНКІВ, ЩО ЛІКВІДУЮТЬСЯ, ПЕРЕВИЩИЛИ 8 МЛРД ГРН | Комментировать: ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ НАДХОДЖЕННЯ ДО БАНКІВ, ЩО ЛІКВІДУЮТЬСЯ, ПЕРЕВИЩИЛИ 8 МЛРД ГРН
Упродовж листопада на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 506,6 млн грн. Із них 399,8 млн грн - від продажу їхніх активів.

За обсягами надходжень від реалізації активів у листопаді лідирували, зокрема: АТ «ДЕЛЬТА БАНК», до якого надійшло 111,8 млн грн, ПАТ «БАНК ФОРУМ» - 72,7 млн грн, ПАТ «КБ «НАДРА» - 67,1 млн грн, АТ «АРТЕМ-БАНК» - 38,2 млн грн, АТ «РОДОВІД БАНК» - 34,7 млн грн, ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - 27,6 млн грн.

Найбільші обсяги надходжень від погашення кредитів у листопаді отримали: АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - 18,1 млн грн, ПАТ «КБ «НАДРА» - 11,7 млн грн, ПАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» – 10,2 млн грн, ПАТ «ПтБ» - 10,1 млн грн.

Загалом, за підсумками перших одинадцяти місяців цього року надходження до банків, що ліквідуються, склали 8 058,1 млн грн: 6 153,2 млн грн отримано від продажу активів; 1 345,3 млн грн – від погашення кредитів; 464,5 млн грн – від погашення цінних паперів; 95,1 млн грн – від оренди.

Кошти, отримані від управління та продажу активів неплатоспроможних банків, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів цих банків.
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 138 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz