Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Ноябрь » 7 » За підсумками 3-го кварталу аеропорт «Бориспіль» визнано одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи

Размещение новостей компаний

За підсумками 3-го кварталу аеропорт «Бориспіль» визнано одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи

Распечатать: За підсумками 3-го кварталу аеропорт «Бориспіль» визнано одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи | Комментировать: За підсумками 3-го кварталу аеропорт «Бориспіль» визнано одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи
7 листопада 2016 року на сайті Міжнародної ради аеропортів - ACI Europe (https://www.aci-europe.org) опубліковано результати рейтингу європейських аеропортів за 3 квартал 2016 року. Відповідно до класифікації ACI Europe, аеропорт «Бориспіль» увійшов до третьої групи європейських аеропортів (аеропорти середнього розміру, що обслуговують щорічно від 5 до 10 мільйонів пасажирів).

За результатами рейтингу, за квартал аеропорт «Бориспіль» збільшив кількість залучених пасажирів на 18,6%, ставши одним із лідерів у своїй категорії разом з аеропортами Берліну, Ларнаки, Тенерифе та Бухаресту. Середнє зростання пасажиропотоку у Європі в 3-му кварталі склало +3,5%, при цьому у країнах Євросоюзу воно зросло на 6,1%, а у країнах, які не входять до ЄС (Росія, Туреччина, Україна, Норвегія та ін.) – зафіксовано падіння на 4,7%. Водночас, з огляду на позитивні показники безпосередньо МА «Бориспіль», у звіті наголошується, що «Україна демонструє помітні покращення».

Завдяки комплексним заходам з реформування аеропорту протягом 2015-2016 років, у «Борисполі» сьогодні створено суттєвий потенціал для подальшого стійкого зростання пасажиропотоку. Як видно із доповіді ACI Europe, протягом останнього часу аеропорт стає все більш помітним гравцем на європейському авіаринку.

Окрім «Борисполя», до рейтингу також увійшов ще один український аеропорт – «Харків», який віднесено до «найменших» за європейською класифікацією. Решта аеропортів України до європейського рейтингу не потрапили, не забезпечивши будь-якого суттєвого приросту пасажиропотоку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: За підсумками 3-го кварталу аеропорт «Бориспіль» визнано одним з найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 591 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz