Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Сентябрь » 9 » За підтримки «Параллели» в Запоріжжі завершився літній сезон автоквестів

Размещение новостей компаний

За підтримки «Параллели» в Запоріжжі завершився літній сезон автоквестів

Распечатать: За підтримки «Параллели» в Запоріжжі завершився літній сезон автоквестів | Комментировать: За підтримки «Параллели» в Запоріжжі завершився літній сезон автоквестів

30 серпня 2019 року в Запоріжжі відбулась фінальна гра літнього сезону рейтингових автоквестів. Компанія «Параллель» традиційно підтримала проведення змагань та вручила подарунки переможцям і фіналістам.

За три місяці організатори запорізьких автоквестів провели 15 ігор, в яких взяли участь 144 команди. Все літо учасники змагалися в ерудиції, швидкості та кмітливості. В фіналі 6 найсильніших команд боролися за призові місця, тому інтрига зберігалась до останньої хвилини.

Звання переможця літнього сезону 2019 року та фірмове пальне Perfekt 95 від компанії «Параллель» завоювала команда Upgrade. Цінні призи від паливного спонсора також отримали всі учасники фінальної гри.

 «Цей сезон був насиченим та динамічним. Ми намагались не просто урізноманітнити його оригінальними завданнями, але й відкривали нові локації, – поділився враженнями Антон Кондрашов, організатор автоквестів в місті Запоріжжя. – Окрема подяка нашому паливному партнеру – компанії «Параллель», яка надавала призи для наших переможців протягом усього літнього сезону!»

___________________________* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 50 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz