Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Май » 24 » За підтримки ВОЛЯ в Херсоні реалізовано благодійний проект «Мама року»

Размещение новостей компаний

За підтримки ВОЛЯ в Херсоні реалізовано благодійний проект «Мама року»

Распечатать: За підтримки ВОЛЯ в Херсоні реалізовано благодійний проект «Мама року» | Комментировать: За підтримки ВОЛЯ в Херсоні реалізовано благодійний проект «Мама року»
Компанія ВОЛЯ визначила підтримку сімейних цінностей одним із ключових принципів своєї соціальної політики. Це добре знають у Херсоні, де компанія другий рік поспіль в якості генерального спонсора допомагає реалізовувати благодійний проект «Мама року».

Церемонія нагородження найкращих і найактивніших мам міста проходила в херсонському палаці молоді. Напередодні були визначені переможці в 14 своїх номінаціях: жінки-мами, які встигають буквально все в своєму житті: виховувати дітей, будувати кар'єру, вести домашній побут, займатися своїм розвитком, брати участь у соціальних ініціативах, при цьому залишатися красивими і жіночними.

Головний титул «Мама року 2019» отримала Марина Колокот. Марина - художній керівник творчого колективу дітей з інвалідністю «Янголи добра», допомагає особливим дітям соціалізуватися.
А сам захід був благодійним. Громадська організація «Мама ЮА» зібрала кошти на розвиток соціально-психологічного ресурсного центру «Крила Янголів», який нещодавно відкрився в Херсоні для дітей різних соціальних категорій.

ВОЛЯ не тільки підтримала проект, а й додала заходу атмосфери свята. Компанія організувала дитячу локацію, де дітей розважав улюбленець усієї малечі - міньйон. Дітлахи грали, малювати та бавилися кольоровими повітряними кульками.

Бажання взяти участь у благодійному проекті і стати генеральним спонсором церемонії нагородження «Мама року» для компанії ВОЛЯ не випадкове. Як соціально-відповідальна компанія, ВОЛЯ приділяє особливу увагу традиційним родинним цінностям, уособленням та берегинями яких і є мами.
________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 100 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz