Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Февраль » 23 » ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2017 РОКУ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК ГРУПИ AXA ВПЕРШЕ ПЕРЕВИЩИВ 6 МІЛЬЯРДІВ ЄВРО

Размещение новостей компаний

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2017 РОКУ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК ГРУПИ AXA ВПЕРШЕ ПЕРЕВИЩИВ 6 МІЛЬЯРДІВ ЄВРО

Распечатать: ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2017 РОКУ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК ГРУПИ AXA ВПЕРШЕ ПЕРЕВИЩИВ 6 МІЛЬЯРДІВ ЄВРО | Комментировать: ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2017 РОКУ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК ГРУПИ AXA ВПЕРШЕ ПЕРЕВИЩИВ 6 МІЛЬЯРДІВ ЄВРО
Валовий дохід Групи АХА за 12 місяців 2017 р. склав 98,5 млрд. євро. Зростання відбувалося за усіма ключовими напрямками та в усіх регіонах присутності Групи, в тому числі й в Україні.

22 лютого 2018 року Група АХА оприлюднила результати діяльності за 12 місяців 2017 року. Минулий рік був для Групи періодом зростання ефективності, який дозволив досягнути найкращого показника прибутковості за всю історію діяльності.

• Валовий дохід Групи АХА склав 98 549 млн євро.
• Прибуток від основної діяльності склав 6 002 млн євро (+6%).
• Чистий прибуток досяг 6 209 млн євро (+6%), і це найбільший показник за всю історію компанії.
• Прибуток від основної діяльності на акцію зріс на 7% до 2,40 євро.
• Рівень платоспроможності (Solvency II ratio) склав 205%, що на 8 пунктів вище показника на 31 грудня 2016р.

Томас Буберл, CEO АХА:

«Ми продовжуємо успішне виконання нашого плану Ambition 2020. У 2017 році Група ефективно зростала в усіх пріоритетних напрямках та в усіх регіонах, де працює АХА. Найшвидше минулого року зростав сегмент Здоров’я (Health), у якому доходи і прибутки збільшилися на 6% і 11% відповідно.

Згідно нашого стратегічного бачення ми постійно розширюємо перспективи, щоб надавати людям можливість жити кращим життям, зокрема продовжуємо перехід від статусу Платника до Партнера. Також Група продовжує очолювати страхову галузь у напрямку інновацій, в тому числі у боротьбі зі змінами клімату, для чого ми в чотири рази збільшуємо наші зобов’язання щодо «зелених» інвестицій.

Хочу подякувати нашим клієнтам за довіру, а нашій команді та партнерам за те, що поділяють наше бачення, адже разом ми прагнемо до стійкого довгострокового зростання та забезпечення постійної цінності для всіх наших партнерів».

Нагадаємо, минулого року бренд AXA вже 9-ий раз поспіль було визнано страховим брендом №1 у світі.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 252 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz