Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 17 » За три п’ятниці клієнти ПриватБанку безкоштовно поїздили в метро на 400 тисяч гривень

Размещение новостей компаний

За три п’ятниці клієнти ПриватБанку безкоштовно поїздили в метро на 400 тисяч гривень

Распечатать: За три п’ятниці клієнти ПриватБанку безкоштовно поїздили в метро на 400 тисяч гривень | Комментировать: За три п’ятниці клієнти ПриватБанку безкоштовно поїздили в метро на 400 тисяч гривень
У вересні власники безконтактних карток Mastercard ПриватБанку отримали майже 400 тис. грн компенсації проїзду щоп’ятниці в столичному метро. Як повідомили в банку, за підсумками перших двох тижнів у рамках нової акції «Щаслива п’ятниця» Masterсard і ПриватБанк уже компенсували пасажирам київської підземки вартість «п’ятничного» проїзду в метро на суму 378 тис. грн.

Нагадаємо, з 15 вересня користувачі безконтактних платіжних карток Mastercard ПриватБанку зможуть п’ятницями їздити в столичному метро безкоштовно. Двічі на день вартість проїзду в метро компенсуватимуть Masterсard і ПриватБанк у рамках нової акції «Щаслива п’ятниця». Також пощастить і власникам NFC-смартфонів, якщо оплачувати проїзд у п’ятницю зовсім безконтактно.

Їздити в метро п’ятницями за дарма можна буде до 1 грудня 2017 року будь-якою безконтактною карткою ПриватБанку Mastercard або смартфоном з NFC і Privat24. Отримати безкоштовну миттєву безконтактну картку Masterсard можна в будь-якому відділенні ПриватБанку в столиці та Київській області.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 192 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz