Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Февраль » 21 » Запрошення на День відкриих дверей ХПІ від ректора вишу

Размещение новостей компаний

Запрошення на День відкриих дверей ХПІ від ректора вишу

Распечатать: Запрошення на День відкриих дверей ХПІ від ректора вишу | Комментировать: Запрошення на День відкриих дверей ХПІ від ректора вишу
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» запрошує взяти участь у незвичайному Дні відкритих дверей ХПІ, що відбудеться 25 лютого 2018 року (початок — 10.00).

Захід пройде у новому форматі: будуть працювати зони робототехніки та інжинірингу, game-зона, політехніки проведуть мотиваційні та науково-пізнавальні лекції, досліди, майстер-класи, відбудеться рок-концерт. Представники приймальної комісії вишу розкажуть абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ВНЗ, про особливості вступної кампанії 2018. Вони зможуть поспілкуватися з ректором ХПІ Євгеном Соколом, представниками факультетів та кафедр вишу.

Дата: 25 лютого, неділя. Початок о 10.00.

Місце проведення заходу: спортивний комплекс НТУ «ХПІ» (вул. Алчевських, 50а).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 197 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz