Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медиарынок, pr и реклама » 2018 » Октябрь » 12 » Запрошення на X Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

Размещение новостей компаний

Запрошення на X Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

Распечатать: Запрошення на X Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів | Комментировать: Запрошення на X Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів
Асоціація "Незалежні Регіональні Видавці України", влаштовує захід, присвячений маркетингу, контенту та монетизації інформаційних сайтів і міських порталів.

2 листопада в Києві відбудеться Х Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, котрий вже десятий рік поспіль збирає біля 200 медіа-фахівців з усієї країни для обговорення трендів на ринку та пошуку нових моделей ведення бізнесу.

Цього року ви маєте можливість почути 30 фахівців з їх власним реальним досвідом в монетизації, маркетингу та контенту інформаційних медіа.

Реєструйтеся до 31 жовтня за промокодом HelpSMI та отримуйте пільгову ціну 990 грн за учасника!

Ми підібрали для вас найкраще поєднання знань та досвіду.

Серед спікерів Конгресу - Гжегож Піхота (Оксфорд), Роман Кульчицький (texty.org), Борис Давиденко (VoxUkraine), Ельміра Наумедзянова (MC Today), Дмитро Федоренко (Наш Киев), Максим Золоєдов/Анна Березецька (медіа бюро ekonomika+), Вадим Пустотін (sledopyt.com.ua), Михайло Фідченко (mind.ua), Олена Куряча (авторка книги "Жизнь в ФБ), Наталія Вересюк (сайт Единственная) та ще купа цікавих та профеійних колег. Детальна програма - mediacongress.org.

Всім бажаючим - приємна система знижок. Зареєструватися за пільговою ціною. При реєстрації понад 1 людини - знижка 30% на наступних учасників. Постійним нашим учасникам - ще 15% :)

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 90 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz