Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Июль » 28 » «Зараз найкращий час для інвестицій у яблуневі сади України!» – Андрій Ярмак

Размещение новостей компаний

«Зараз найкращий час для інвестицій у яблуневі сади України!» – Андрій Ярмак

Распечатать: «Зараз найкращий час для інвестицій у яблуневі сади України!» – Андрій Ярмак | Комментировать: «Зараз найкращий час для інвестицій у яблуневі сади України!» – Андрій Ярмак
Саме з цієї інтригуючої презентації 14 серпня у м. Дніпро почнеться ділова програма дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019».

Економіст інвестиційного центру FAO, Андрій Ярмак, спираючись на багаторічний досвід роботи у плодоовочевій галузі в Україні та світі, обґрунтує доцільність інвестування у яблучний бізнес саме у наш час.

Також, у рамках своєї презентації пан Ярмак наведе та обґрунтує свої очікування щодо гуртових цін на яблука в Україні у новому сезоні 2019/2020.

Декілька уривків тез експерта з майбутньої презентації:

�� «Україна має унікальні кліматичні умови для вирощування яблук преміальної якості. Цю перевагу неможливо купити ні за які гроші»

�� «Якщо будувати бізнес з прицілом на експорт до країн, де цінується преміальне яблуко, а не до Росії, то його можна окупити швидше, ніж більшість інших бізнесів в АПК»

�� «Для того, щоб стати успішним у яблучному бізнесі зараз, бажано не мати жодного досвіду у вирощуванні яблук, натомість бажано мати досвід у маркетингу»

�� «Інвестиції у маркетинг яблук – найбільш прибуткові інвестиції зараз, проте їх практично ніхто не робить…»

�� «Кооперація у яблучному бізнесі в Україні неминуча…»

�� «Дефіцит ввічливих та вихованих людей – це велика проблема для України, яка частково вбиває усі експортні зусилля…»

�� «Агроном, який не володіє англійською – має її вивчити, чи поступитися місцем тому хто нею володіє. Агроном, який володіє англійською, має займатися агрономією, а не продажем. А менеджери, які займаються продажем та маркетингом – мають володіти англійською просто віртуозно та обов’язково посміхатись»

Конференція, за традицією, відбудеться у дводенному форматі:

14 серпня – конференційні сесії у м. Дніпро (LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська 63);

15 серпня – практичний бізнес-тур до ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple), одного з провідних виробників та експортерів яблук в Україні.

Усього в події приймуть участь більше 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо.

Заявки на участь будуть прийматися до 12 серпня включно.

Конференція організовується проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації та проекту EastFruit.

Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:


Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
____________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 103 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz