Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2018 » Октябрь » 2 » Завод АББ у В’єтнамі відкрив сонячну електроустановку

Размещение новостей компаний

Завод АББ у В’єтнамі відкрив сонячну електроустановку

Распечатать: Завод АББ у В’єтнамі відкрив сонячну електроустановку | Комментировать: Завод АББ у В’єтнамі відкрив сонячну електроустановку
Сонячна електроустановка потужністю 75 кВт/пік додає 50 кВт екологічно чистої електроенергії заводу АББ з виробництва обладнання для високої напруги та розподілу у провінції Бакнінь

Демонструючи можливості сонячної енергетики, а також знижуючи власний вплив на довкілля, нещодавно компанія АББ відкрила сонячну установку на 75 кВт (пікова потужність) на своєму заводі з виробництва обладнання для високої напруги та розподілу у В’єтнамській провінції Бакнінь. Згенерована електроенергія використовується для живлення системи очищення стічних вод, їдальні, яка обслуговує понад 300 людей та частини освітлення заводу.
На початку цього року АББ також задіяла свої інтелектуальні технології для введення в експлуатацію станції з очищення стічних вод у приміщенні заводу. Відтепер завод завдає ще меншого впливу на навколишнє середовище завдяки роботі на чистій енергії.

«Уряд В’єтнаму робить значні зусилля щодо розвитку генерації електроенергії з відновлюваних джерел. АББ сприяє прагненню В’єтнаму до більшої екологічної системності. Ми поділяємо це прагнення і раді показати нашу відданість, використовуючи такі технології екологічно чистої енергетики на власних підприємствах», – зазначив Брайан Халл, генеральний директор компанії АББ у В’єтнамі.

Серед ключових компонентів системи – трифазні сонячні інвертори від АББ (TRIO-27.6, TRIO-TM-50.0), метеорологічна станція від АББ (VNS800), а також інтелектуальні технології АББ ACB Ekip , що використовують цифрові можливості платформи ABB Ability™ для забезпечення оптимальної продуктивності з високою автоматизацією, а також економії коштів та простору.

Сонячні інвертори від АББ використовуються для перетворення постійного струму, що генерується сонячними панелями, у високоякісний змінний струм, який може подаватися в електромережу. Новий TRIO-TM-50.0 від АББ – модульний, з трьома модулями, з окремим підключенням і різними конфігураціями, бічним модулем постійного струму (DC), бічним модулем змінного струму (AC) та інверторним модулем для простоти встановлення та обслуговування. Завдяки вбудованому інтерфейсу Web User Interface, всі інвертори контролюються, підтримуються та моніторяться дистанційно через будь-який пристрій, підключений до мережі Інтернет (смартфон, планшет або комп’ютер). Професійний досвід глобального сервісу для підтримки та усунення неполадок доступний дистанційно.

Було встановлено метеорологічну станцію АББ VSN800 для автоматичного моніторингу погодних умов на місці та температури фотоелектричних панелей в режимі реального часу та передачі вимірів датчиків на платформу ABB Ability™.

Інтелектуальне обладнання ACB Ekip від АББ дозволяє плавно інтегрувати електроенергію з відновлюваних джерел в існуючу електромережу. Система також має вбудовані функції скидання навантаження, моніторингу та захисту, таким чином оптимізуючи роботу та максимально збільшуючи час безперебійної роботи системи.

Всі дані доступні в хмарному сервісі, що забезпечує повну доступність всієї установки в режимі реального часу. Гнучка та безпечна програмна платформа надає супервайзорам об’єкту належні інструменти для підвищення продуктивності, якості та сумісності.

Разом з багатьма клієнтами, АББ використовує свої технології на власних заводах у В’єтнамі, демонструючи, як технології можуть забезпечити довгострокове прибуткове майбутнє. «З цією сонячною електроустановкою, ми можемо продемонструвати здатність технологій АББ комфортно працювати в складних погодних умовах В’єтнаму, що дозволяє нам заощаджувати електроенергію, підтримувати попит у пікові години та знижувати залежність від електромережі», – зазначив Доан Луонг Гуй, генеральний директор заводу АББ з виробництва обладнання високої напруги.

Компанія АББ почала працювати в країні у 1993 році. За 25 років потому вона стала надійним партнером в галузі технологій, поставляючи на ринок рішення та сервіси «під ключ». Крім того, заводи АББ виробляють трансформатори, компоненти обладнання високої напруги та електрообладнання середньої напруги для клієнтів по всьому світу. В Ханої, Бакніні, Данангу та Хошиміні працюють 900 співробітників компанії.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Завод АББ у В’єтнамі відкрив сонячну електроустановку
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 73 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz