Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Май » 18 » Завтра в Американському домі відкривається фотопроект «Люди Маршу»

Размещение новостей компаний

Завтра в Американському домі відкривається фотопроект «Люди Маршу»

Распечатать: Завтра в Американському домі відкривається фотопроект «Люди Маршу» | Комментировать: Завтра в Американському домі відкривається фотопроект «Люди Маршу»
Брифінг, присвячений початку проекту та організації Маршу рівності, відбудеться завтра, 19 травня о 18:00 у приміщенні Американського дому (вул. Миколи Пимоненка, 6).

У брифінгу візьмуть участь атвори проекту – відритий ЛГБТ-активіст Нік Сторачая та Аліса Ранкович, директор благодійної організації «Точка опори» Тимур Левчук та директорка громадського об’єднання «КиївПрайд» Руслана Панухник.

Учасники брифінгу розкажуть, зокрема, про підготовку Маршу рівності та фандрайзингову кампанію на його підтримку. Журналісти матимуть змогу поспілкуватися з понад двадцятьма учасниками та учасницями проекту, які представляють мозаїку різноманіття українського суспільства.

Під гаслом «Створюючи мозаїку різноманіття» «Точка опори» та «КиївПрайд» привертають увагу до того, що будь-хто може стати учасником та учасницею правозахисної ходи Марш рівності. Проект, який відкриваєтьсся в Американському домі завтра, приурочений саме до цієї події. Цей проект став можливий за підтримки Sidaction та GIZ.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Завтра в Американському домі відкривається фотопроект «Люди Маршу»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 217 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz