Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2018 » Ноябрь » 21 » Завжди онлайн з новою пропозицією від Vega

Размещение новостей компаний

Завжди онлайн з новою пропозицією від Vega

Распечатать: Завжди онлайн з новою пропозицією від Vega | Комментировать: Завжди онлайн з новою пропозицією від Vega
Національний телеком-провайдер Vega разом із швидкісним оптичним інтернетом почав надавати мобільний інтернет-трафік. Послуга доступна по всій Україні.

У партнерстві з діджитал-оператором lifecell компанія Vega пропонує новим та існуючим абонентам зручний пакет послуг, що включає:

- домашній інтернет на швидкості до 100 Мбіт\сек.

- 5 Гбайт мобільного інтернет-трафіку

- послугу IP-телефонії (можливість мати домашній номер телефону завжди з собою)

- інтерактивне ТБ (від 63 популярних каналів на будь-який смак)

Відтепер користувачі будуть постійно на зв’язку у будь-якому місці країни і зможуть спілкуватися та миттєво вирішувати онлайн особисті чи ділові питання.

Вартість базового пакету для нових абонентів – всього 99 грн/міс. – залишиться незмінною протягом року. Sim-картку можна замовити в Особистому кабінеті в один клік, отримати поштою через декілька днів, активувати – та вільно користуватися 3G/4G інтернетом на будь-якому гаджеті. Існуючим абонентам при замовленні Sim-картки надається 5 Гбайт мобільного трафіку без додаткових сплат.

«Надавати клієнтам комплексні послуги для зручного користування – це сьогодні пріоритетний напрямок нашої діяльності, – прокоментував старт нового пакету генеральний директор Vega Мурат Чинар. – Новий пакет, який Vega підготувала для користувачів разом з партнером – оператором мобільного зв’язку lifecell, відкриває для наших абонентів нові можливості та дає їм змогу спілкуватися і
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Завжди онлайн з новою пропозицією від Vega
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 103 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz