Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Декабрь » 4 » ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30

Размещение новостей компаний

ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30

Распечатать: ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30 | Комментировать: ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30
Флагманський смартфон LG і платформа Google Daydream відкривають виняткові можливості віртуальної реальності

СЕУЛ, 1 грудня 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) відкриває нові можливості віртуальної реальності для користувачів нового смартфона V30, заручившись підтримкою Google Daydream для створення унікального мобільного VR-контенту. Щоб здійснити до цих пір нездійснене, компанія залучила до участі героя минулого сторіччя – капітана Джима Ловелла.

Вісімдесятирічний астронавт Джеймс Артур «Джим» Ловелл не лише один з 24 осіб, які здійснили подорож на Місяць. Він був першим з трьох, кому вдалося це двічі, а також єдиним, хто так і не висадився на Місяць. Під час місії у 1970 році капітан Дж. Ловелл командував відомим кораблем «Аполлон-13», який повернувся на Землю після серйозної аварії – вибуху кисневого балона в космосі. Завдяки можливостям смартфона V30 і платформі віртуальної реальності Google Daydream Дж. Ловелл врешті зміг прогулятися по поверхні Місяця.

Смартфон LG V30 підтримує платформу Daydream і окуляри віртуальної реальності Google Daydream View для якіснішого і захоплюючого VR-досвіду. Мобільна платформа Qualcomm® Snapdragon™ 835 і дисплей QHD+ (2880 x 1440) OLED FullVision захищені корпусом, який ефективно розсіює тепло, а також забезпечують високу контрастність кольорів і швидкий відгук в сучасних VR-іграх. Удосконалений алгоритм і програмна оптимізація V30, а також акумулятор ємністю 3 300 мАг, роблять смартфон ефективнішим в експлуатації у порівнянні з іншими мобільними пристроями. А завдяки технології Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 батарея LG V30 підзаряджаться від нуля до 50% усього за 30 хвилин.

Крім того, покращений Hi-Fi Quad ЦАП забезпечує неперевершене звучання максимально наближене до реального. V30 є найлегшим смартфоном в категорії преміальних пристроїв і важить лише 158 г. Це ключова характеристика для користувачів, які надають перевагу тривалим VR-сесіям.

Перегляньте відеоролик, щоб побачити першу висадку на Місяць капітана Джима Ловелла в віртуальній реальності.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30
Увеличить: ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30 Увеличить: ЗДІЙСНИТИ НЕЗДІЙСНЕНЕ: ВИСАДКА НА МІСЯЦЬ З LG V30
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 320 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz