Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Май » 30 » Здійснити повернення податку в WeChat-гаманець за допомогою мобільного додатку TaxFree4U тепер можливо!

Размещение новостей компаний

Здійснити повернення податку в WeChat-гаманець за допомогою мобільного додатку TaxFree4U тепер можливо!

Распечатать: Здійснити повернення податку в WeChat-гаманець за допомогою мобільного додатку TaxFree4U тепер можливо! | Комментировать: Здійснити повернення податку в WeChat-гаманець за допомогою мобільного додатку TaxFree4U тепер можливо!
Інноваційний мобільний додаток TaxFree4U та найбільша китайська платформа мобільних платежів WeChatPay об’єдналися, щоб забезпечити безперебійне повернення грошових коштів з покупок у Європі для китайських мандрівників за допомогою сервісу TaxFree4U.

За даними iResearch в 2018 році, кількість мобільних платежів в Китаї досягла позначки 7,5 трильйонів доларів, що зробило цю країну найбільшим ринком мобільних платежів у світі. В результаті платформа WeChat Pay і сервіс TaxFree4U запустили співпрацю, щоб китайські туристи, які виїжджають з Франції, Італії, Іспанії та Німеччини, змогли повернути частину податку з покупок на свій WeChat гаманець.

Виснажливий процес повернення податків в аеропортах і довгострокове очікування отримання повернення TAXFREE за покупки, зроблені під час закордонних поїздок, для китайських туристів уйдуть у минуле. Як тільки форми повернення будуть роздруковані та завалідовані у офіцера митної служби, користувачі сервісу TaxFree4U зможуть отримати повернення в юанях і відразу ж вивести їх на свій гаманець WeChat через вищезгаданий мобільний додаток.

Унікальними перевагами сервісу TaxFree4U є: простий і швидкий процес підтвердження декларації і найвищий % повернення ПДВ. Використовуючи TaxFree4U, ви отримаєте суму повернення ПДВ на 2% більше у порівнянні з іншими операторами.

Про TaxFree4U.

Мобільний додаток TaxFree4U є інструментом, який допомагає клієнтові повернути ПДВ з покупок за допомогою простої інструкції:

1) завантаження фотографій чеків в додаток,
2) отримання заповненої форми повернення ПДВ,
3) проставлення печатки на формі у митного офіцера
4) відправка форми з печаткою разом з оригіналами чеків у головний офіс TaxFree4U.

Користувачі можуть зареєструватися онлайн і почати додавати чеки відразу після покупок. Протягом декількох годин (в залежності від часу відправлення клієнта) сервіс TaxFree4U генерує форму, яка не обкладається податком і повинна бути підтверджена співробітником на митниці в аеропорті.

TaxFree4U тепер доступний в таких магазинах: iTunes, GooglePlay, shouji.baidu, vivo.com.cn, pp.cn, wandoujia.com, lenovomm.com і anzhi.com. Компанія працює над поширенням додатка у популярних китайських магазинах для зручності споживачів.
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 120 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz