Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Сентябрь » 21 » Жодні «зв’язки» не допоможуть придбати активи банків за заниженою вартістю чи ж не допустити до аукціону конкурентів

Размещение новостей компаний

Жодні «зв’язки» не допоможуть придбати активи банків за заниженою вартістю чи ж не допустити до аукціону конкурентів

Распечатать: Жодні «зв’язки» не допоможуть придбати активи банків за заниженою вартістю чи ж не допустити до аукціону конкурентів | Комментировать: Жодні «зв’язки» не допоможуть придбати активи банків за заниженою вартістю чи ж не допустити до аукціону конкурентів
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб закликає усіх потенційних покупців активів банків, що ліквідуються, скептично сприймати обіцянки «посприяти у придбанні лотів за заниженою вартістю». За нинішньої системи реалізації активів, коли усі лоти реалізуються через ProZorro.Продажі, подібні завіряння є не більше ніж недобросовісною рекламою послуг. Про випадки, коли організатори торгів обіцяють «вирішити усі питання» та забезпечити придбання лотів за заниженою вартістю, користуючись власними домовленостями із співробітниками Фонду, закликаємо повідомляти на «гарячу лінію» Фонду.

«Сьогодні Фондом акредитовано понад 40 торгівельних майданчиків, підключених до центральної бази даних ProZorro.Продажі. Кожен із них зацікавлений, аби переможна ставка була зроблена із їхнього майданчика. І логіка тут очевидна, адже, хто продасть актив – той і отримає комісійну винагороду», - пояснює Тарас Єлейко, директор департаменту консолідованого продажу активів Фонду.

Зважаючи на це, ряд із торгівельних майданчиків вдаються до відверто недобросовісної реклами. Так, на адресу Фонду надходять повідомлення від потенційних учасників аукціонів, яким представники деяких організаторів торгів обіцяють посприяти у заниженні ціни продажу лоту та/або гарантувати відсутність конкурентів на торгах. При цьому, гарантією успіху має стати той факт, що вони, начебто, є колишніми співробітниками Фонду гарантування і мають «потрібні зв’язки».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб закликає усіх потенційних покупців активів банків, що ліквідуються, скептично сприймати подібні обіцянки. Адже розпочата Фондом реформа системи реалізації активів банків, зокрема – створення та переведення усіх торгів на систему ProZorro.Продажі, унеможливлює виконання таких обіцянок.

Сьогодні жоден майданчик не володіє ексклюзивною інформацією про виставлені на продаж активи, і не має можливості впливати на перебіг торгів. Дані про виставлені на продаж лоти заводяться до єдиної центральної бази даних, рівний доступ до якої мають усі майданчики. Адмініструванням центральної бази даних займається громадська організація Transparency International Україна. Усі торги відбуваються в он-лайн режимі, стежити за перебігом аукціону може будь-хто. За результатами торгів система автоматично формує протоколи.

Крім того, у рамках розпочатої реформи, Фондом вжито заходи, якими повністю нівелюється будь-який одноосібний вплив уповноважених осіб Фонду при вирішенні питання продажу та управління активами неплатоспроможних банків. Усі рішення централізовано приймаються у Фонді гарантування і проходять кілька етапів колегіального узгодження. Також, як повідомлялося, Фонд проводитиме систематичну ротацію уповноважених осіб.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 153 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz