Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2016 » Декабрь » 6 » Зимовий розмай пропозицій для держателів карток MasterCard від КРИСТАЛБАНКУ

Размещение новостей компаний

Зимовий розмай пропозицій для держателів карток MasterCard від КРИСТАЛБАНКУ

Распечатать: Зимовий розмай пропозицій для держателів карток MasterCard від КРИСТАЛБАНКУ | Комментировать: Зимовий розмай пропозицій для держателів карток MasterCard від КРИСТАЛБАНКУ
Подарунки, гарний настрій та можливість долучитися до добрих справ дарує КРИСТАЛБАНК всім своїм клієнтам — держателям карток MasterCard напередодні новорічних і різдвяних свят.

Розрахувавшись карткою MasterCardз 03 грудня п. р.на сайті інтернет-гіпермаркету www.27.ua, отримайте безкоштовну доставку придбаних товарів у зручний для вас спосіб. Саме таку можливість надає участь в акції«З Mastercard зручно сплачуєш — легко отримуєш!», яка проходить на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територійпо 31 січня 2017 р.

Акція «Різдвяна кава – твоя добра справа» проходить з 01 грудня п. р. в мережі заправок «ОККО», де можна не лише насолодитися філіжанкою запашної кави, а й долучитися до благодійництва. Розраховуйтеся за гарячій напій карткою MasterCard в грудні, і 2 грн з кожної оплати буде перераховано у фонд «Таблеточки» для допомоги онкохворим дітям.

Акція дієпо 31 грудня 2016 р. включнона всіх заправках мережі «ОККО» на всій території України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій.

Відвідати найшвидші у світі зимові перегони в австрійському Кіцбюелі, де 17-22 січня 2017 року відбудуться 77-і гірськолижні змагання «Ханенкамм», зможе переможець акції «Зайняти найкращі місця на перегонах — БЕЗЦІННО». Взяти в ній участь легко. Для цього потрібно зареєструватися в програмі Mastercard Більше та за розрахунки карткою MasterCard (крім карток Maestro) в торгово-сервісній мережі обмінювати кожні 10 балів на участь в акції.
Акція триваєпо 21 грудня 2016 р. включно на всій території України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 322 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz