Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Август » 7 » Зростання пасажиропотоку: дані за липень

Размещение новостей компаний

Зростання пасажиропотоку: дані за липень

Распечатать: Зростання пасажиропотоку: дані за липень | Комментировать: Зростання пасажиропотоку: дані за липень
У липні 2017 року послугами міжнародного аеропорту «Харків» скористалися 87,2 тисячі пасажирів. У порівнянні з липнем минулого року, пасажиропотік збільшився на 26% — з 69,1 тисячі осіб.

За сім місяців 2017 року пасажиропотік склав 451,3 тисячі пасажирів. Це на 45% більше, ніж аналогічного періоду минулого року — тоді за сім місяців перельотами скористалися 310,6 тисяч осіб. Зростання пасажиропотоку пов'язане з появою в березні нового щоденного рейсу Харків–Стамбул (Turkish Airlines); запуском сезонних перельотів в Монастір, Туніс (Bravo); збільшенням кількості перельотів до Варшави і Тель-Авів, а також зростанням завантаження всіх існуючих рейсів.

Кількість перельотів до Варшави збільшилася з семи до дев'яти на тиждень, по середах і суботах тепер доступні два рейси. Цей напрямок залишається одним із найпопулярніших. Багато українців працюють та відпочивають у Польщі. Крім того, варшавський аеропорт пропонує зручні стикування з рейсами в міста інших європейських країн і США. Зокрема, в Амстердам, Мюнхен, Барселону, Лондон, Прагу, Берлін і Лос-Анджелес.

Кількість рейсів до Тель-Авіва зросла з трьох до чотирьох — полетіти до Ізраїлю тепер можна в понеділок, середу, четвер і неділю.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Зростання пасажиропотоку: дані за липень
Увеличить: Зростання пасажиропотоку: дані за липень
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1044 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz