Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Август » 4 » Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК

Размещение новостей компаний

Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК

Распечатать: Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК | Комментировать: Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК
ПрАТ «АвтоКрАЗ» виконав чергове замовлення для Полтавського гірничо-збагачувального комбінату із постачання партії шасі КрАЗ – 5401Н2 колісної формули 4×2 як бази для встановлення кузова-фургона, виготовленого у ПрАТ«Спецбудмаш», на замовлення ТД «Будшляхмаш».

Автомобілі АСВ-72.1 на базі КрАЗ- 5401Н2 призначені для перевезення вахтових бригад підприємства до місця роботи. Машини обладнані системою кондиціонування, автономного опалювання салону – Webasto, дистанційним зв'язком з кабіною водія, на вікнах кузова фургона встановлено захисну сітку з можливістю її швидкого демонтажу. Розраховані на 26 посадкових місць. Сидіння м'які, з можливістю регулювання кута нахилу спинки, а також з пасками безпеки.

Шасі автомобільне КрАЗ – 5401Н2: колісна формула 4Х2; кабіна над двигуном, двомісна, з пасками безпеки на обох місцях; із кондиціонером у кабіні водія; двигун – дизельнийWP7.300, Євро – 5, потужність – 300 к.с., із турбонаддувом, рядний, 6-циліндровий; КЗП – механічна, дев’ятиступенева, дводіапазонна; гальмівна система з АБС.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 86 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz