Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Август » 7 » Зв’язок без абонплат від Київстар за покупку смартфона

Размещение новостей компаний

Зв’язок без абонплат від Київстар за покупку смартфона

Распечатать: Зв’язок без абонплат від Київстар за покупку смартфона | Комментировать: Зв’язок без абонплат від Київстар за покупку смартфона
З 06 серпня до 30 вересня 2018 року у магазинах Київстар проходитиме акція: при купівлі будь-якого 4G-смартфону абоненти до кінця року можуть користуватися зв’язком та мобільним інтернетом без абонплати.

Усі переваги пропозиції від Київстар доступні для нових та існуючих контрактних абонентів, за умови зміни тарифного плану на один з тих, що беруть участь в акції.

«Подібний проект – ще одне підтвердження того, що купуючи смартфони у фірмових магазинах Київстар, клієнт отримує більше можливостей – тепер ще легше бути на зв’язку, мобільним та скористатися усіма перевагами 4G», – зазначила Ольга Смисльонова, Директор з роздрібного продажу Київстар.

Для того, щоб отримати мобільний зв'язок та інтернет без жодних додаткових платежів на акційних умовах до 31 грудня 2018 року, під час покупки 4G-смартфону новому абоненту потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код для оформлення договору.
Детальніше з умовами акції можна ознайомитись тут.

Абоненти Київстар мають можливість на власному досвіді переконатися в усіх перевагах послуги швидкісного мобільного 4G-інтернету, яка вже доступна у 2218 населених пунктах і на сьогоднішній день кількість тих, хто вже встиг скористатися, перевищила 1,5 млн.

Доступ до послуг за технологією 4G/LTE надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно деталі за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/base/simcard_4g.

Більше деталей про 4G за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/4g.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 54 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz