Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 8 » “Звичайне диво” стало в Україні новою новорічною традицією

Розміщення новин компаній

“Звичайне диво” стало в Україні новою новорічною традицією

Доброчинний проєкт “Звичайне диво”, який четвертий рік поспіль проводять в Україні ПриватБанк та Mastercard, став новою всеукраїнською новорічною традицією. Адже цього року чудову ідею привітати зі святом малечу, яка зустрічає Новий рік на лікарняний ліжках, підтримали майже 150 тисяч українців.

“Такі надзвичайні проєкти є найкращим втіленням сучасного запиту суспільства та тренду на активну системну благодійність. Завдяки зручній можливості зробити посильний внесок в велике добре діло до проєкту приєдналася рекордна кількість українців, - повідомила керівник благодійних проєктів ПриватБанку Ганна Павлова. - Саме завдяки їм більш ніж 3 тисячі дітей зустріли 2021-й у лікарнях разом з помічниками Санти та казковими героями, подарунками та розвагами. А медики отримали таке необхідне обладнання для лікування малечі.”

Цього року українці разом і банком та MasterCard зібрали на подарунки дітям та необхідне для дитячих лікарень обладнання понад 10 млн грн. Умови участі в проєкті дуже прості: потрібно зареєструватись на сайті акції, а після цього з кожної оплати, здійсненої за допомогою картки ПриватБанку, 1 гривня йде на благодійність і до неї ще по 1 гривні додають ПриватБанк та Mastercard.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 369 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz