Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2021 » Вересень » 7 » Чули про доставку продуктів з ринку «Столичний» від Zakaz.ua?

Розміщення новин компаній

Чули про доставку продуктів з ринку «Столичний» від Zakaz.ua?

Сервіс доставки Zakaz.ua запускає новий формат доставки. Для жителів Києва запрацювала доставка товарів з ринку «Столичний». Замовити можна як продукти, так і товари інших категорій, які доступні на ринку.

Наймасштабніший в Україні ринок свіжих продуктів «Столичний» – це продовольчий мегаполіс, який функціонує майже цілодобово. Тут працює більше 500 підприємців, які спеціалізуються на виробництві та дистрибуції. Для покупців ринок пропонує імпортні та вітчизняні товари, фермерські овочі та фрукти, свіжу рибу та м’ясо, а також безліч делікатесів.

Ринок «Столичний» забезпечує покупців найсвіжішими продуктами з різних куточків світу. А тепер можна придбати товари, які продаються на ринку, з доставкою від сервісу Zakaz.ua.

«Нам цікаво масштабувати бізнес. У команди амбітні плани, ми розвиваємося і відкриваємо нові формати. Для задоволення потреб наших клієнтів запускаємо доставку з ринків. Ми чітко розуміємо, куди прямуємо і де саме маємо закріпитися на ринку ритейлу України», – коментує Євген Нетреба, комерційний директор сервісу Zakaz.ua.

Сервіс Zakaz.ua сконцентрував свої сили на тому, що виходило найкраще – доставляти продукти з супермаркетів. За цей час до сервісу підключили 13 партнерів в Україні, а ще компанія вийшла на міжнародний ринок, запустила доставку в Узбекистані та Молдові.

«Наразі головною метою проекту доставки з ринків є відточення стандартів роботи і створення ефективної моделі бізнесу, яку можна буде застосувати до будь-якого ринку України. У нас є чудова команда, яка професійно підходить до ведення бізнесу і є непереборне бажання полегшити життя нашим улюбленим клієнтам», – розповідає Андрій Курський, CEO компанії Zakaz.ua.

Нагадаємо, що в минулому місяці до сервісу доставки Zakaz.ua у Києві долучилася торгова мережа «Пчелка маркет», а з липня Zakaz.ua почав здійснювати доставку товарів у Києві та Одесі з мережі делікатес-маркетів «КОСМОС».
______________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 245 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz