Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2021 » Лютий » 22 » 12-я Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці рітейлера та постачальника Food&NonFoodMaster-2021 і CatManMaster-2021 16 квітня в Киє

Розміщення новин компаній

12-я Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці рітейлера та постачальника Food&NonFoodMaster-2021 і CatManMaster-2021 16 квітня в Киє

16 квітня 2021 року відбудеться 12-я щорічна Міжнародна практична конференція Food & NonFoodMaster-2021 і CatManMaster-2021: «Restart в партнерстві рітейлерів і постачальників», яка збере понад 400 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників.

В цьому році ми поєднали відразу 3 ключових заходи для всіх рітейлерів і ТОП менеджменту 2021 року - FoodMaster, NonFoodMaster і CatManMaster на одному майданчику в м. Киев, вул. Василя Липківського, 1А (3 поверх) М. «Вокзальна» РК «Ультрамарин».

Організатор та ініціатор Головної події рітейл-індустрії України - TradeMasterGroup. Партнери конференції: ІТ партнер - Спілка Автоматізаторів Бізнесу, трансформаційний партнер - YouCoach; партнер кава-брейків - Trevi;

Ставши учасником події, Ви:

Обміняєтеся з іншими постачальниками і рітейлерами позитивним досвідом співпраці;

Дізнаєтеся свіжу аналітику ринку товарів Food і Nonfood, тренди в категоріях;

На основі доповідей експертів галузі зможете проаналізувати діяльність Вашої компанії, щоб йти в «ногу» з ринком;

Отримаєте нові ідеї та інсайди, які зможете застосувати на практиці у своїй компанії;

Проведете переговори і укладете договори про співпрацю в одному місці більше ніж з 50 потенційними партнерами;

Неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з вже існуючими партнерами;

Поліпшите комунікації і збудуєте конструктивний діалог з рітейлерами і дистрибьюторами про співпрацю;

Познайомитеся з кейсами зарубіжних спікерів і досвідом формування асортиментного портфеля;

Зможете взяти участь в міні-виставці новинок виробників, а також з рішеннями для оптимізації бізнесу рітейлерів і постачальників,

Представити Вашу компанію і новинки продукції в Галереї Новинок!

 

На конференції в першому залі «FoodMaster: Restart в партнерстві рітейлерів і постачальників» ділитися досвідом будуть ТОП-практики України та зарубіжжя.

Сергій Євтушенко, власник роздрібної мережі «Червоний маркет», який виступає модератором події вже кілька років.

Марина Забарило, комерційний директор Consumer Panel & Services Ukraine GfK, розповість про аналітику ринку, тема її виступу: «Актуальні тренди харчової галузі в 2021 році».

Марина Костроміна, Account Director Kantar в Україні стане спікеркою з темою «Як змінилась споживча поведінка, як адаптувати бізнес до нової реальності».

Сергій Ліщук, міжнародний консультант, експерт-практик з більш ніж 25-ти річним стажем роботи в індустрії FMCG, розкриє тему «10 помилок виробників, що не дозволяють почати експорт своєї продукції».

Євген Тришин, Head of Q-Commerce, Glovo в своєму виступі разповість про такі аспекти: Що таке Q-Commerce і чому вона стає найважливішою частиною діджіталізаціі в ритейлі; Бізнес-модель платформи в ритейлі; Український ринок - тренди; Моделі співпраці рітейлу і Glovo.

Спілка Автоматізаторів Бізнесу виступить з темою: «Як оптимізувати торговий і виробничий бізнес в 2021 році: автоматизовані системи управління підприємством».

Вікторія Шило, керівник відділу закупівель товарів FMCG, керівник проекту Фермерські Товари, поділиться інсайдами своєї компанії і виступить з темою: «Ексклюзивні тренди Ашан: смаки світу, веганство, фермерство».

Візьме фокус на тему «Технології трансформації традиційних моделей магазинів під зміни купівельних переваг» Дмитро Морозов, керівник управління по роботі з франчайзі «Миронівський хлібопродукт»

 

У залі «CatManMaster: 10 ТОП практик впровадження категорійного менеджменту», ідеї для розвитку категорійного менеджменту представлять спікери з 3-х країн.

 

«Моделі категорійного менеджменту для мультиканального рітейлу» - називається тема майстер-класу Ксенії Литвин, керівника департаменту централізації замовлень, ТОВ «Епіцентр К».

Гульфира Крок, експерт з управління асортиментом і ціноутворенням в ритейлі з Ізраїлю, виступить онлайн з темою: «Структура роздрібного ціноутворення: сучасні підходи та технології».

Катерина Богачова - консультант по роздрібній торгівлі, консультує в галузі брендингу та мерчендайзингу, поділиться багаторічним досвідом у виступі на тему: «Управління простором торгового залу через викладки на основі ролі категорії»

Олександра Няміна, незалежний консультант по роботі з федеральними і локальними мережами СНД, розповість всі тонкощі підготовки ідеального КП на основі аналізу асортиментної матриці.

Володимир Бондарєв, керівник управління товарними запасами роздрібної мережі "ЖЖУК", виступить з темою «Аналіз ефективності асортиментної матриці через управління товарними запасами».

Сергій Цимбал, керівник департаменту навчання і розвитку персоналу «Епіцентр К» став модератором конференції CatManMaster-2021.

 

ЗАЛ-3. NonFoodMaster приготує для учасників теми, які турбують бізнес сьогодні, а саме:

 

- Нові стратегії зростання NonFood рітейлу: канали, ніші, інструменти залучення покупців;

- Як макроекономічні фактори впливають на фінансово-економічні показники компанії;

- Інновації в рітейлі, що збільшують продажі в торгових точках;

- Як стати інноваційною компанією на ринку. Розробка і виведення нових ТМ. Створення продукту від позиціонування до виведення на ринок;

- Що робити, коли Промо-20% не працює, а 30% -40% розоряють виробника;

- Передові технології та стратегії в маркетингу і мерчандайзингу в умовах високої конкуренції;

- Персоналізація продажів в NonFood-галузі. Можливості для бізнесу;

- Трансформація логістики в роздрібній торгівлі. Нові технології і рішення.

 

Також в рамках заходу учасників чекають Спецпроекти:

- Столи переговорів в форматі "Мережа - постачальник". Це унікальна можливість прямих переговорів. У столах переговорів TradeMasterGroup за 12 років взяли участь понад 5000 постачальників України та Зарубіжжя.

- Вручення Національних премій «Retail in-Ukraine 2021» і «Made-in-Ukraine 2021». Національна Премія для рітейлерів «Retail in-Ukraine 2021: кращий партнер року» та Національна Премія для виробників FMCG-товарів "Made-in-Ukraine 2021: кращий партнер мережі».

- Галерея новинок і виставка постачальників рішень і послуг для рітейла.

В рамках конференції проходить спеціальний проект провідних постачальників України та ближнього зарубіжжя! Кожен учасник - виробник може подати зразки кращих проєктів для подання на полицях Галереї Новинок. Серед учасників виставки в цьому році: Герчак, Добра Вечеря, Соломія, Новотроїцький РКЗ, Дарпак, ТД Молочна Слобода, АПП Трейд, Уманьпиво, Індичка, Вітал Фудз, Мейсон трейд, Наша Сила ЮА, Гурмандіз, GFSGROUP, Фуд Девелопер, Треві, Арт -прес, Бара і ін.

Встигніть забронювати квиток на найважливіший захід РОКУ для Food рітейлу до 28 лютого за зниженими цінами.

Переходьте за посиланням і забронюйте Ваше місце прямо зараз! Онлайн-реєстрація

Для читачів Kompass діє знижки 10% за кодом: T_Kom22

_________________________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 135 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz