Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2021 » Травень » 12 » Абоненти Київстар зможуть користуватися послугами Uklon зі знижкою до 50%

Розміщення новин компаній

Абоненти Київстар зможуть користуватися послугами Uklon зі знижкою до 50%

До кінця травня всі абоненти оператора, які користуються додатком для самообслуговування «Мій Київстар» або завантажать його, зможуть отримати знижку до 50% на перші дві поїздки з Uklon.

Щоб отримати акційну пропозицію, а саме промо-код зі знижкою, достатньо лише користуватися додатком «Мій Київстар» або завантажити його. Знижкою на послуги зможуть скористатися нові клієнти Uklon, які почнуть користуватися їх сервісом в одному з 9 міст України: Київ, Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернігів, Херсон та Житомир.

Нагадаємо, що «Мій Київстар» - це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, для підключення/відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримати консультацію у чаті тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються сервісом для самообслуговування.

Персональні дані користувачів додатку також надійно захищені. Компанія використовує двофакторну аутентифікацію при вході у систему та пропонує користувачам ввести код доступу самостійно або налаштувати вхід за відбитком пальця чи Face ID, якщо це дозволяє пристрій.
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 451 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz