Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Легка промисловість » 2019 » Березень » 18 » adidas Originals представляє нові Yung-96

Розміщення новин компаній

adidas Originals представляє нові Yung-96

adidas Originals представляє сучасний силует Yung-96 у чотирьох оновлених кольорах.

В основу дизайну силуету лягла вінтажна стилістика взуття 90-х років. Верх моделі декорований металізованою сіткою, а проміжна підошва кросівок зроблена з суперлегкого матеріалу EVA, який забезпечує комфорт протягом усього дня.

Yung-96 відрізняються багатошаровим дизайном, доповненим класичними трьома смужками й складними декоративними елементами на підошві.

Модель буде представлена у 4 нових кольорах: у сірому з малиновими й смарагдовими вставками; у темно-сірому з елементами ніжно-рожевого й глибокого синього кольорів; у темно-синьому зі вставками малинового й неонового кольорів; у світло-сірому з неоновими елементами на підошві, вставками салатового кольору по боках і золотими елементами.

Кросівки будуть доступні в фірмових магазинах adidas Originals з 21 березня.
________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 256 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz