Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Легка промисловість » 2020 » Січень » 22 » ADIDAS ПРЕДСТАВЛЯЄ БУТСИ PREDATOR 20 MUTATOR З РЕВОЛЮЦІЙНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ DEMONSKIN ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ НАД М'ЯЧЕМ

Розміщення новин компаній

ADIDAS ПРЕДСТАВЛЯЄ БУТСИ PREDATOR 20 MUTATOR З РЕВОЛЮЦІЙНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ DEMONSKIN ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ НАД М'ЯЧЕМ

adidas представляє бутси Predator 20 Mutator з ексклюзивною технологією DEMONSKIN, розробленою спеціально для посиленого контакту з м'ячем і максимального контролю над грою.

DEMONSKIN – це революційна технологія adidas Football, що являє собою текстурований шипований матеріал на верхній частині силуету Predator 20 Mutator. Спираючись на результати багаторічних досліджень і випробувань, технологія DEMONSKIN з'явилася в результаті роботи комп'ютерного алгоритму для формування абсолютно нового зчеплення між бутсами і м'ячем. Шипи DEMONSKIN виконані таким чином, щоб забезпечити гравцям підвищений контроль над м'ячем. Вони також підсилюють його закручування при ударі.

Унікальний дизайн Predator з самого початку відрізнявся природною яскравістю, міццю, динамікою, що дозволяло гравцям домінувати на полі. Натхненний мінливим характером природи, силует Predator 20 Mutator доповнений високим носком, який ефектно завершує стильний обтічний силует.

Дизайн Predator постійно вдосконалюється, і нові бутси Predator 20 Mutator були розроблені з урахуванням максимальної свободи руху. Підошва із вставками з високоміцного поліаміду також відкриває нові можливості контролю над м'ячем і в той же час допомагає стабілізувати рух.

Система здвоєних шипів дозволяє зменшити вагу бутс і поширити інноваційну технологію також на частину підошви. Ця конструкція, як і адаптивний носок Sockfit, забезпечує надійну підтримку й повторює унікальні контури стопи гравця, підлаштовуючись під кожен рух. Гібридні шипи також підсилюють обертання м'яча і зчеплення з ним.

Predator стали культовими, в тому числі завдяки футболістам, які грали в них, – Девіду Бекхему, Зінедіну Зідану і Стівену Джеррарду. Їхні великі традиції продовжує вже нове покоління гравців. У бутсах Predator 20 Mutator виступатимуть такі зірки як Поль Погба, Беккі Зауербрунн, Деле Аллі, Марк-Андре Тер Cтеген і Тесса Вулларт.

Predator 20 Mutator вже у продажу в усіх магазинах adidas.
____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 196 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz