Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Легка промисловість » 2020 » Вересень » 16 » ADIDAS ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ X9000, НАТХНЕННУ КІБЕРСПОРТОМ

Розміщення новин компаній

ADIDAS ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ X9000, НАТХНЕННУ КІБЕРСПОРТОМ

Стрімкий розвиток штучного інтелекту, неонові вогні нічного міста, хмарочоси під дощем, вільне та безтурботне життя у віртуальному просторі...

Дивовижний світ кіберпанку поступово наздоганяє нас в дійсності. Вихід на новий рівень є для геймерів найбільш довгоочікуваним моментом. Цей захоплюючий процес надихає удосконалювати свій потенціал, все глибше занурюючись у віртуальну спільноту, набуваючи зовнішні відмінні елементи, які впізнаванні тільки серед своїх, у тому числі в реальному світі.

Сьогодні, коли цифрова та фізична реальність переплелися настільки тісно, що стало складно відстежити взаємозв'язки та трансформації цих світів, adidas представляє X9000 – цілком нову колекцію кросівок для тих, кого надихає майбутнє.

Незвичайна на перший погляд ідея випустити колекцію кросівок, яка натхненна кіберспортивною культурою, своєчасна як ніколи - сьогодні кіберспортсмени тренуються, як професійні атлети, навчаючись новим навичкам, щоб бути у формі під час виступів перед мільйонами фанатів. Спортсмени, в свою чергу, використовують цифрові інструменти для досягнення більш високих результатів, продовжуючи отримувати колосальну підтримку глядачів. Стає очевидно, що найвищі результати кіберспортсменів безпосередньо залежать від професійного обладнання, так і високі показники атлетів невід'ємні від технологічних особливостей їх кросівок.

Ключовою моделлю нової колекції стали кросівки X9000L3, які мають зручність спортивного взуття, що було досягнуто на основі аналізу оцифрованих фізіологічних даних і потреб тисяч представників аудиторії бренду adidas. Натхненний культурою відеоігор, дизайн силуету народжує відчуття переміщення між віртуальним і реальним світами, дозволяючи заглянути в майбутнє. Зовнішність в стилістиці кіберпанку кросівки X9000L3 здобули завдяки текстильному верху з абстрактним зображенням, термореактивним гумовим вставкам, що відображають переливи світла, немов захоплюючі нічні неонові спалахи футуристичного мегаполісу. Безшовна технологія забезпечує оптимальну фіксацію та комфорт, а особливе поглиблення анатомічної форми в колодці взуття створює додатковий комфорт, а спеціальна пластина з термопластичного поліуретану створює додаткову підтримку під час короткої пробіжки, швидкої ходьби або активної гри. Еластична тканина в зоні щиколотки дозволяє зручно одягати та знімати кросівки.

Але центральне місце в дизайні силуету X9000L3 займає скульптурна проміжна підошва з технологіями BOOST і BOUNCE. Оновлена інноваційна повнорозмірна підошва обтічної форми забезпечує максимальний комфорт. Точні розрахунки дозволили об'єднати мультифункціональні технологічні властивості двох ключових технологій бренду в залежності від навантаження на різні ділянки стопи. Передня частина проміжної підошви BOOST забезпечує амортизацію та повернення енергії при поштовху. Задня частина проміжної підошви, завдяки технології BOUNCE, додає необхідну стабільність і підтримку кожного руху. Додатковий міцний гумовий елемент підошви має спеціальне різьблення, що імітує технічний пристрій штучного інтелекту, а дві напівпрозорі стабілізуючі панелі вбудовані в передню частину підошви для надання загальному вигляду кросівка ще більшої технологічності. Об'єднані разом, ці складові частини дозволяють досягти відмінного зчеплення та стабільності, сприяючи ефективному накопиченню й зворотній віддачі енергії.

Нова колекція X9000 доступна в магазинах adidas.
________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 121 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz