Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Вересень » 3 » Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12

Розміщення новин компаній

Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12

Крупній аграрній фірмі Західного регіону країни відвантажено автомобільне оригінальне шасі КрАЗ-6511Н2-500, що в останні роки розширило асортимент продукції Кременчуцького автозаводу.

Від попередників його відрізняє наявність задньої третьої підйомної вісі, що дозволяє зменшити витрату палива і знос гуми, коли автомобіль не завантажений.

КрАЗ-6511Н2-500 колісної формула 6х2; кабіна безкапотна, двохмісна; двигун WP7 , Євро – 5,рядний, 6-циліндровий, із турбонаддувом, потужністю 300 к.с.; КЗП – дев’ятиступенева, дводіапазонна, гальмівна система з АБС.

Автомобіль вантажопідйомністю 18 тонн призначений для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання, комунальної спецтехніки. Його переваги – збільшена вантажопідйомність, в порівнянні з колісною формулою 4х2, при зменшенні експлуатаційних витрат, в порівнянні з колісною формулою 6х4.

Встановлення надбудови – автоцистерни об’ємом 12 м3 із нержавіючої сталі, що має товщину 6 мм, , здійснить ТОВ «Завод Кобзаренка». Вона призначена для перевезення технічної води, хімічних розчинів.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» готовий забезпечити автопарки сільгоспвиробників технікою будь-якого призначення: зерновозами (самоскиди-зерновози КрАЗ-6511С4 та КрАЗ-5401С2 агропромисловці можуть придбати за державною програмою зі знижкою до 40%), бортовими автомобілями, шасі для встановлення спецобладнання, зокрема завантажувача сухих кормів, мобільного енергетичного засобу с/г призначення (автотрактора).

Модельний ряд шасі КрАЗ, що виготовляються Кременчуцьким автозаводом, налічує більше 30 базових двох-, трьох- і чотирьохвісних моделей вантажопідйомністю від 5 до 30 тонн капотного та безкапотного компонування.
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 208 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz