Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Сентябрь » 3 » Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12

Размещение новостей компаний

Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12

Распечатать: Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12 | Комментировать: Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12
Крупній аграрній фірмі Західного регіону країни відвантажено автомобільне оригінальне шасі КрАЗ-6511Н2-500, що в останні роки розширило асортимент продукції Кременчуцького автозаводу.

Від попередників його відрізняє наявність задньої третьої підйомної вісі, що дозволяє зменшити витрату палива і знос гуми, коли автомобіль не завантажений.

КрАЗ-6511Н2-500 колісної формула 6х2; кабіна безкапотна, двохмісна; двигун WP7 , Євро – 5,рядний, 6-циліндровий, із турбонаддувом, потужністю 300 к.с.; КЗП – дев’ятиступенева, дводіапазонна, гальмівна система з АБС.

Автомобіль вантажопідйомністю 18 тонн призначений для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання, комунальної спецтехніки. Його переваги – збільшена вантажопідйомність, в порівнянні з колісною формулою 4х2, при зменшенні експлуатаційних витрат, в порівнянні з колісною формулою 6х4.

Встановлення надбудови – автоцистерни об’ємом 12 м3 із нержавіючої сталі, що має товщину 6 мм, , здійснить ТОВ «Завод Кобзаренка». Вона призначена для перевезення технічної води, хімічних розчинів.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» готовий забезпечити автопарки сільгоспвиробників технікою будь-якого призначення: зерновозами (самоскиди-зерновози КрАЗ-6511С4 та КрАЗ-5401С2 агропромисловці можуть придбати за державною програмою зі знижкою до 40%), бортовими автомобілями, шасі для встановлення спецобладнання, зокрема завантажувача сухих кормів, мобільного енергетичного засобу с/г призначення (автотрактора).

Модельний ряд шасі КрАЗ, що виготовляються Кременчуцьким автозаводом, налічує більше 30 базових двох-, трьох- і чотирьохвісних моделей вантажопідйомністю від 5 до 30 тонн капотного та безкапотного компонування.
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Аграрії обирають «АвтоКрАЗ»: шасі КрАЗ-6511Н2 відвантажено для встановлення АЦ-12
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 69 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz