Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Недвижимость » 2017 » Ноябрь » 8 » БАНК «АРКАДА» Новий ж/б №2 ж/к на Ревуцького

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» Новий ж/б №2 ж/к на Ревуцького

Распечатать: БАНК «АРКАДА» Новий ж/б №2 ж/к на Ревуцького | Комментировать: БАНК «АРКАДА» Новий ж/б №2 ж/к на Ревуцького
07 листопада 2017 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва нових квартир в житловому будинку №2, що будується в ж/к на вул. Ревуцького (перетин з вул. Вишняківською) у Дарницькому районі м. Києва.

Проектом передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири без оздоблення загальною площею від 35,75 м² до 74,65 м².

Базова ціна квадратного метра – 15 500 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ФУНДАМЕНТ»:

Акція «Знижки у ж/к на вул. Ревуцького». При інвестуванні квартир у ж/б №2 ж/к на вул. Ревуцького загальна сума кожного платежу, який здійснюється за рахунок власних коштів зменшується на:

3% - за умов першого внеску* 50% (і більше), але менше 100%;
5% - за умов першого внеску* 100%

та додатково надається знижка 2% для учасників Програми лояльності Акція «Клуб постійних клієнтів».

Строк дії Програми лояльності ТОВ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ФУНДАМЕНТ» Акція «Знижки у ж/к по вул. Ревуцького»: з 01.11.2017 р. по 30.11.2017 р. (включно).**

Програма лояльності ТОВ «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ФУНДАМЕНТ»: Акція «Клуб постійних клієнтів» діє у період: з 01.11.2017 р. по 31.12.2017 р. (включно).**

*Перший внесок – одноразовий платіж, внесений за рахунок власних коштів єдиним платіжним документом.
**Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 07 листопада 2017 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою:
м. Київ, вул. Ольгинська, 3.

З 08 листопада 2017 року укласти Договір на інвестування будівництва квартир можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 267 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz