Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Грудень » 22 » Більше мобільного інтернету та дзвінків: Київстар проаналізував споживання послуг бізнес-клієнтами

Розміщення новин компаній

Більше мобільного інтернету та дзвінків: Київстар проаналізував споживання послуг бізнес-клієнтами

За 11 місяців 2020 року* бізнес-клієнти збільшили використання мобільного інтернету майже на 60%, а обсяг дзвінків від початку весняного карантину зріс майже на 10%.

За період з 1 січня по 30 листопада 2020 року також зросло споживання сервісів для організації роботи працівників та налаштування бізнес-процесів. У понад 5 разів збільшилося підключення хмарних сервісів Microsoft Office 365 та електронного документообігу Star.Docs. Активно зростає попит на використання сервісу М2М, а підключення платформи Центр керування ІоТ збільшилося у понад 10 разів.

Найбільше підключень сервісів для віддаленої роботи, серед яких також і Віртуальна мобільна АТС, замовляли компанії IT-напрямку, логістичні, фінансові, страхові, переробної промисловості, сільсько-господарського сектору, постачальники природних ресурсів.

«2020 рік показав, що бізнесу вкрай необхідно мати гнучкі можливості для роботи у різних умовах,– коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – І перехід до діджитал-рішень, які працюють на інтернет- і хмарних технологіях надає ту саму гнучкість, яка дозволяє не лише працювати за новими правилами, а й робити це більш ефективно та заробляти більше. За обсягами використаних послуг ми бачимо, що наші клієнти зробили крок у цьому напрямку – вони обрали шлях розвитку та роботи у зручному для бізнесу форматі».

У той самий час 2020 рік для бізнесу відзначився зниженням попиту на роумінгові послуги, що було пов’язано із карантинними обмеженнями та скороченням кількості відряджень за кордон. Загалом, кількість бізнес-абонентів, які виїжджали з України, за 11 місяців скоротилася на 52%. Проте помітно зросла кількість споживаних послуг на одного користувача: в період із вересня до листопада 2020 р порівняно з аналогічним періодом минулого року в роумінгу було використано на 20% більше хвилин та на 24% більший обсяг інтернет-трафіку.

Отримати більше інформації про можливості для роботи великого, середнього чи малого бізнесу, умови підключення сервісів, а також замовити індивідуальну консультацію чи послугу можна на офіційному сайті Київстар. Для всіх нових корпоративних клієнтів продовжує діяти акція «Бізнес-старт», яка передбачає вигідні умови користування бізнес-тарифами компанії: -50% на абонплату за обраним тарифним планом протягом півроку з моменту підключення.

* у порівнянні з періодом 1 січня – 30 листопада 2019 року
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 156 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz