Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Серпень » 13 » Бізнес-повідомлення Viber: Київстар запустив новий маркетинговий сервіс для бізнес-клієнтів

Розміщення новин компаній

Бізнес-повідомлення Viber: Київстар запустив новий маркетинговий сервіс для бізнес-клієнтів

Завдяки партнерству Київстар та Rakuten Viber корпоративним клієнтам Київстар доступна нова послуга - розсилка бізнес-повідомлень Viber.

Відтепер корпоративні клієнти Київстар зможуть скористатися новим сервісом - пакетом бізнес-повідомлень Viber, інструментом для швидкого та надійного оповіщення клієнтів, маркетингових комунікацій і прямого контакту з аудиторією. Бізнес-повідомлення Viber допомагають домогтися ефективної залученості наявних клієнтів та залучити нових, а отже поліпшити показник конверсії та підвищити впізнаваність бренду серед клієнтів.

«Це не перший досвід партнерства з Rakuten Viber, і нам приємно, що наша співпраця має продовження тепер і для корпоративних клієнтів, які хочуть створювати ефективні рекламні кампанії та покращувати свої маркетингові показники. Спільними зусиллями і завдяки досвіду двох лідерів ми допомагаємо компаніям розвивати свій бізнес і вдосконалювати діалог з клієнтами», - коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку на корпоративному ринку Київстар.

За даними компанії Rakuten Viber, понад 96% користувачів смартфонів в Україні використовують додаток Viber, щодня українці роблять в месенджері близько 4 млн. дзвінків та відправляють 11 млн. повідомлень.

Завдяки різним інтерактивним форматам, на відміну від SMS, бізнес-повідомлення Viber, як маркетинговий інструмент, дозволяють:

● Додавати посилання та зображення, відео та візитні картки;
● Вмістити до 1 000 символів (в SMS максимально допустимі 160 символів);
● Інтегруватися по API із CRM та іншими програмами компанії;
● Отримувати щомісячну статистику та звіти.

«Завдяки нашій значній базі користувачів і провідній позиції додатка для обміну повідомленнями в Україні, ми надзвичайно раді оголосити про стратегічне партнерство з Київстар. Я особисто впевнена, що багатьом світовим брендам Viber допомагає приносити прибуток, і це ще один приклад нашого успіху. Завдяки цьому новому партнерству тепер компанії зможуть спілкуватися з їх клієнтами швидко і захопливо за допомогою бізнес-повідомлень Viber», - ділиться Кристина Констандаке, директор по доходах (Chief Revenue Officer) в Rakuten Viber.

Дізнатися більше про послугу розсилки бізнес-повідомлень Viber можна на сайті, в магазині Київстар, за номером 466 або 0 800 300 466.
_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 140 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz