Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2020 » Вересень » 8 » Це твій шанс потусуватися з МОГУТНІМИ РЕЙНДЖЕРАМИ

Розміщення новин компаній

Це твій шанс потусуватися з МОГУТНІМИ РЕЙНДЖЕРАМИ

Panasonic пропонує усім шанувальникам POWER RANGERS один єдиний шанс відвідати зйомки телесеріалу. Завантажте відео на https://poweryourday.win.eu.panasonic.com/uk і ви зможете виграти один з безлічі призів від POWER RANGERS та Panasonic.

Ми закликаємо тебе показати, наскільки ти МОГУТНІЙ РЕЙНДЖЕР в своєму повсякденному житті! В рамках річної кампанії, що включає в себе випуск лімітованої серії батарейок POWER RANGERS і онлайн відео конкурс, ти отримуєш шанс випробувати силу батарейок Panasonic і довести нам, чому ти заслуговуєш відвідати зйомки телесеріалу POWER RANGERS.

Щоб взяти участь у конкурсі, заходьте на сайт https://poweryourday.win.eu.panasonic.com/uk, де ви зможете додати своє відео, подивитися роботи суперників та ознайомитися з крутими призами конкурсу. Участь в конкурсі складається з чотирьох простих етапів. Спочатку потрібно створити свій власний короткий відеоролик, бути винахідливим і переконати нас креативними ідеями або героїчними трюками. Відео можна зняти на телефон або будь-який інший пристрій з камерою. Далі потрібно завантажити своє відео і заповнити форму реєстрації на сайті. Наступним етапом стане робота кваліфікованого журі, яке буде передивлятися та оцінювати всі відеоролики. І нарешті, в кінці кожного етапу конкурсу, будуть оголошені переможці та призери, які посіли перші місця. Ви також зможете подивитися відео ваших суперників і поділитися своїми враженнями у соцмережах. ВПЕРЕД МОГУТНІ РЕЙНДЖЕРИ!

Конкурс проходить в два етапи: з вересня по жовтень 2020 року і з листопада 2020 року по березень 2021 року. Для переможця першого етапу головним призом стане поїздка в екзотичне місце на зйомки телесеріалу POWER RANGERS. Поїздка включає в себе ексклюзивний закулісний тур, перельоти та проживання в готелі. А переможець другого етапу, крім усього іншого, зможе взяти участь у зйомках серіалу POWER RANGERS в ролі статиста! Учасники конкурсу зможуть додати по одному відео ролику на кожному етапі конкурсу. Тож сміливіше вперед і спробуйте свою удачу двічі!

В кінці кожного етапу конкурсу решта призерів також отримають нагороди - 25 комплектів, які включають в себе реактивний меч POWER RANGERS Kata, маску POWER RANGERS Beast Morphers і високоякісні батарейки Panasonic. Крім цього, протягом усього конкурсу кожен місяць десять учасників зможуть отримати додаткові подарунки від POWER RANGERS і Panasonic. Щоб виграти щомісячні призи, потрібно відповісти на додаткове питання на етапі реєстрації в конкурсі. Учасник, відповідь якого виявиться найближче до істини, виграє реактивний меч Kata POWER RANGERS та батарейки Panasonic. Дев'ять наступних переможців отримають по фігурці POWER RANGERS і набору батарейок Panasonic. Більш детальну інформацію про конкурс, умови і призи для учасників з європейських країн можна знайти на сайті poweryourday.win.

Лімітована серія елементів живлення Panasonic буде представлена кількома лінійками різної продуктивності, які підходять для різних типів пристроїв. Рекордна Evoltа - для енергоємної техніки (фотоспалахів, ігрових пристроїв і т.д.); преміальна Pro Power - для приладів з високим енергоспоживанням (наприклад, електричних зубних щіток); стандартна Everyday Power - для побутових пристроїв із середнім споживанням енергії, та економічна Alkaline Power - для годинників, пультів дистанційного керування і іншої техніки з невисокими енерговитратами. Також в асортименті буде представлена мультиупаковки літієвих дискових батарейок Panasonic CR2032, які використовуються у багатьох аксесуарах і дитячих іграшках.
__________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 144 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz