Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медицина. Аптеки » 2021 » Квітень » 6 » Частка вітчизняних ліків на українському фармринку зросла за минулий рік на 13%

Розміщення новин компаній

Частка вітчизняних ліків на українському фармринку зросла за минулий рік на 13%

Позиції українських фармкомпаній на вітчизняному ринку зміцнюються: в минулому році зросла як частка українських препаратів в структурі продажів, так і експорт препаратів за кордон.

Про зростання часкти вітчизняних ліків на українському ринку заявив під час прес-конференції президент асоціації "Виробники ліків України"(АВЛУ) Павло Багрій.

Він, зокрема, уточнив, що за рік, що минув, ми стали свідками зростання українського сегменту до позначки 41 млрд гривень. Окрім цього помітно також зростання експорту української фармацевтичної продукції на 7%.

Деталізуючи свою заяву, представник спільноти українських виробників ліків зауважив, що поряд із зростанням частки продажів препаратів, що використовуються для лікування COVID-19, продажі протизастудних препаратів, лікарських засобів, що використовуються у госпітальному сегменті, та препаратів для лікування розладів травлення зменшилися навпаки.

На думку експертів ринку, така ситуація пояснюється тим, що люди почали більш пильно дотримуватися правил гігієни рук і застосовувати засоби індивідуального захисту. Простіше кажучи, мити руки і носити захисні маски.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 138 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz