Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2021 » Квітень » 6 » Чистий прибуток "Дарниці" минулого року зріс на 33,7%

Розміщення новин компаній

Чистий прибуток "Дарниці" минулого року зріс на 33,7%

Попри пандемію та кризу, що супроводжувала економіку в 2020 році, "Дарниця" змогла не лише втримати позиції, а й наростити дохід.

Фрамацевтична компанія "Дарниця" розкрила інформацію щодо річних доходів компанії в 2020 році. Чистий дохід компанії минулого року зріс на 33,7% у порівнянні з "доковідним" 2019-м.

Згідно інформації в системі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, "Дарниця" в минулому році отримала чистий прибуток у розмірі 814 млн 994 тис грн, активи компанії за рік збільшились на 24,8%, їх вартість за результатами року становила 4,3 млрд грн.

Зріс також і нерозподілений прибуток, в 2020-му році він збільшився на 2,9% – до позначки у приблизно 2,574 млрд грн, а сумарна дебіторська заборгованість зросла на 17,2% – до 1,813 млрд грн.
_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz